Květen 2016

WE MET ALFIE DEYES!!

25. května 2016 v 14:33 | M&M |  Naše kecy
Čau čau!!
Tak jak se všichni máte? Co škola a tak?? :D

My toho máme celkem dost lol. Hlavně nás čeká učení dějin výtvarného umění, do čehoš se nám vůbec nechce. -.-
Každopádně doufáme, že to nějak zvládnem a už teď se těšíme na volno!!

Jinak jak možná někdo víte, tak se v Praze 12.5. ve Fórum Karlín opět pořádala akce s názvem Engage 2016. Je to spíš taková konference o médiích apod. A stejně jako loni (byla tady Bethany Mota), tak i letos si sem pozvali youtubera ze zahraničí. A k našemu údivu to byl Alfie Deyes. My ho už sice zas tak moc rády nemáme, ale i tak to bylo celkem překvapení. Je jen škoda že tu s ním nebyla i Zoe. Alfie byl jeden z našich nejoblíbenějších youtuberů vůbec, ale to je asi tak 3/4 roky zpátky. Pořád ho máme rády, ale prostě se nám občas nelíbí jak "pořád" někoho "kopíruje" a videa už taky nemá tak dobrý... No a hlavně s porovnáním s Danem a Philem je prostě "horší" no. :D

Každopádně Alfie do Prahy přilétl ve středu no a jak je zvykem my na to hned přišly. :D Nejdřív se nám ani stalkovat nechtělo, ale pak když jsme zjistily že tu je kvůli Engage tak jsme si řekly že zatahneme ve čtvrtek školu a pujdeme. Před hotel jsme dorazily asi na 9. ráno, kde už čekaly tři holky (dvě byly až z Moravy lol) a tak jsme se k nim přidaly. Po hodině přišla další holka a pak už nikdo - až jsme se divily. :D Každopádně Alfie na nás několikrát zamával z okna a slíbil nám, že přijde dolu, jen že musí ještě něco vyřídit.

Dolu přišel asi kolem 12. hodiny a byl úplně k sežrání. Fakt strašně v pohodě, milej a prostě super. S každým se vyfotil a ještě si s náma povídal, no a my mu daly malý dárek (pivo a kočičí jazýčky - kolonády už měl :D). Každopádně asi po 15/20 minutách musel jít, protože pro něj přijelo auto, který ho odvezlo na tu akci. Každýho znovu objal a pořád jen děkoval.

jedna skupinová

*Máme sice ještě každá několik selfies, ale ty se dávat nebudeme. :D*

My si pak s holkama zašly ještš do Starbucks a tam jsme měly malý fangirlingy lol. Ale bylo toprostě super a my si to moc užily! On byl mega hodnej a prostě asdfhngj. Jo a řikal, že se mu v Praze moc líbí a že by sem rád někdy zase přijel a třeba klidně i se Zoe. Což by bylo super!!

No a my jen doufáme, že příští rok zas někoho pozvou, třeba Tylera Oakleyho a nebo naše dva oblíbence Dana a Phila. <3

xoxoM&M

Anglie <3

15. května 2016 v 17:47 | M&M |  Naše kecy
Ahojky!!

Po delší době se Vám opět hlásíme. Jak možná někdo víte, byly jsme na měsíc v Anglii na stáži.

Celý měsíc jsme tedy strávili v Birminghamu. Na stáži s námi byly ještě dvě holky ze školy(druhačky), ale byly strašně v pohodě, takže jsme si to tam společně pořádně užily. Sice jsme byldely jinde než ony ale i tak jsme na výlety chodily spolu. :) My jsme byly u rodiny v domku a centrum města bylo od nás asi 20 minut autobusem.

Pracovaly jsme v grafickém studiu/agentuře, která se jmenovala Bareface a sídlili asi 5 minut od centra. Všichni na nás byli milí, hodní a pořád nás chválili. Dokonce jsme od nich poměrně často dostávaly dárečky :D. Vyšli nám vstříc s naší prosbou, abychom dělaly i kreativnější věci než jen grafiku, což nás opravdu mile překvapilo.

Naše zadání byly tedy dost různorodé. Dělaly jsme různé ilustrace, vizualizace, vytvářely webové stránky, loga a také jsme dělaly plakáty na ChipShopAwards. A naše práce se dostaly do nominací, takže jsme opravdu rády, no uvidíme zda vyhrajou a nebo ne. :D

První víkend jsme jely na Comic Con v Birminghamu. Bylo to vůbec poprvé, co jsme se něčeho takového učastnily a bylo to super! Všude samí costplayers, spoustu stánků s nejrůznějším merchem. No bylo to naprosto boží a nám se dotamtad vůbec nechtělo a ani se neptejte kolik jsme tam utratily. :D


http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz