Únor 2016

Our Birthday and #Oscars

29. února 2016 v 21:59 | M&M |  Naše kecy
Čaute lidi. Jak se máte?
My se máme fajn.
Promítání našich filmů v kině Aero dopadlo skvěle. Nic se nepokazilo, vše proběhlo tak jak mělo, byla dobrá nálada a všichni jsme si to užily. Kámoška dokonce vyhrála 2. místo, z čehož jsme měly velkou radost!^^ Po skončení akce jsme si daly drink na baru a potom se přesunuly do hospůdky/rstaurace, kde jsme byly asi až do půl jedenácté. Byly bychom tam déle, ale lidi museli na vlak, protože nebydlí v Praze a tak jsme to pak zabalili všichni. Ale byl to vážně super večer. :)
Ve středu jsme měly 21. narozky. Hrůza jak ten čas letí. My teda zrovna na 21 nevypadáme (spíš tak na 17 lmao), ale co člověk nadělá... Už jsme si tak nějak zvykly. 24. února byly také Brit Awards, na které jsme koukaly live přes youtube. V době reklam tam totiž hostovali Dan & Phil v backstage. Mimo jiné se na Britech objevil i Louis a Liam, z čehož jsme měly radost. Je sice hezký, že maj kluci "pauzu", ale už by jim mohla zase skončit. :D Bůh ví, co se za rok všechno stane. Stačí to, že má Louis dítě haha. Na Brit Awards se nám moc líbilo vystoupení Lorde a Little Mix. A samozřejmě máme radost, že 1D taky jednu sošku vyhráli. :)
No jinak k narozkám jsme dostaly každá jeden dortík, knížku, nějaký peníze do Anglie (ty se budou hodit :D) a konečně taky novej mobil! Z těch našich cihel už se nedalo ani volat. A to doslovně. Pokaždé se při rozhovoru vypnuly. Sloužily spíš už jen jako takový větší mp3 přejrávače. Teď máme každá iPhone 5S, za který jsme strašně moc vděčné. Ani nevíte, jak dlouho si ho přejeme. Poslední mobily jsme měly 7 let, tak doufejme, že nám ty iPhone taky tak dlouho vydrží. :D
Taky jsme byly tak trochu donucené koupit si každá jeden malý, přenosný grafický tablet do školy (Wacom by One Medium myslim), z čehož jsme neměly moc velkou radost, jelikož doma máme Wacom Intuos Pro Touch L. Ten se ale nedá brát do školy (plus je stejně jenom jeden), takže budem mít teď ještě další dva. Díky bohu se ten nejlevnější dá sehnat za 1400Kč, což ještě nění taková tragédie. Nemá tlačítka a peru chybí guma, ale my ani jedno nevyužíváme, tak doufáme, že budou oukej. Do školy by určitě vystačit měly. :)
Konec týdne jsme nějak přežily a teď máme jarňáky. (To jen kvůli tomu, že Hollarka je nejen VOŠka, ale i střední, takže chtěj mít učitelé volno). Děláme na úkolech do školy, abychom toho v Anglii měly co nejméně. Zítra se asi vydáme na menší nákup věcí, které tam budem potřebovat.
Jo a abychom nezapomenuly, včera/dneska jsme od půl třetí do 6 do rána koukaly na Oscary. Strašně se nám líbilo vystoupení Lady Gaga a samozřejmě máme velikou radost z toho, že nám ten Leo konečně vyhrál. Zasloužil si to! <3 A co vy? Koukaly jste na přenos?? :) Btw: Taky u vás napadnul sníh? :)))) #FML
xoxoM&M

Drawing • Indian Girl

28. února 2016 v 23:32 | Marki. † |  © Drawings <3 - Marki
Tentokrát Vám sem přidávám obrázek, který jsme kreslila ještě na přijímačky. Nakreslit mi to zabralo celkem dost času, ale s výsledkem jsme opravdu spokojená. No posuďte sami. :))


Drawing • Girl

27. února 2016 v 19:25 | Mishel. ▲ |  © Drawings <3 - Mishel
Dokončit tenhle obrázek mi zabralo spoustu času. Pamatuji si, jak jsem si obrázek rozkreslila, nakreslila hlavu s čepicí a pak na obrázek dobrý rok (možná i dýl :D) nešáhla. Pak jsem na skicák náhodou zas narazila a řekla si, že by byla vážně škoda, kdybych kresbu nedokončila. No a tady máte výsledek:
..

Digital Art • Alien Girl

23. února 2016 v 21:47 | Mishel. ▲ |  © Digital Art - Mishel
Tak jak jsem slíbila, nahrávám sem své digitální obrázky z minulého roku. Mám jich v záloze ještě dost a i když jste je možná viděli na mém deviantartu, uvidíte je tu znova haha. Snad se nezlobíte. :)
..

Na měsíc do Anglie! :)

21. února 2016 v 18:55 | M&M |  Naše kecy
Čaute lidi!
Že zase trochu nestíháme asi není žádná novinka. :D Začal nám jarní semestr a s ním i nová klauzurní práce, na které děláme. Minule to byl krátký animovaný film, který jsme minulý týden konečně dokončily. Tentokrát je to výroba malé aplikace/hry na nějaké zvíře české fauny. Já si vybrala ledňáčka říčního, Marki jelena lesního. Musíme vymyslet, jak aplikace bude vypadat, co bude dělat a v závěru to všechno budem muset nakódovat T_T. To bude definitivně ta nejhorší část úkolu.
No, ale nebudu předbíhat. Ještě bych se ráda krátce vrátila k filmečkům. Zítra je budem promítat v kině Aero (vstup zdarma), takže kdo chce, může v 18:00 dorazit. :) V závěru se vyberou tři nejlepší filmy, jejichž autoři dostanou nějaké hodnotné ceny od sponzorů. Nejlepší film pak vyhraje i cenu Gryfa // událost na fb
Jak už z názvu článku plyne, pojedeme na měsíc do Anglie! konečně agdsdsfdshdg Škola nám během prvního semestru dala možnost přihlásit se o stáž v Anglii, Španělsku, Portugalsku či Německu a to bychom nebyly my, kdybychom to aslespoň nezkusily. Ze začátku jsme si moc šancí nedávaly, ale jak vidíte, nakonec nám to vyšlo a tak 13.3. odletíme do Birminghamu, kde budem pracovat v nějakém herním, animačním či grafickém studiu!^^ (kam přesně a jaká práce nás čeká se dozvíme snad do konce února) ... Do Prahy se budem vracet až 9.4., tudíš strávíme Velikonoce v Anglii. Díky nim bychom měly mít i 4 dny volna - takový prodloužený víkend - na který plánujeme návštěvu Londýna. Máme už i zarezervovaný hotel přímo v centru, kousek od London Eye, takže paráda. :)
Nejsme si jistý, jestli stihnem navštívit Harry Potter studia nebo třeba koncert Little Mix, který se koná myslím právě 27.2., ale určitě toho zkusíme stihnout co nejvíc. Na 100% budem na instagram postovat miliony fotek a hodnláme i natáčet vlogy. (Už jen kvůli tomu, abychom měli materiál pro následnou školní prezentaci :D) Navštívíme spousty památek jak v Londýně, tak v Birminghamu, kde mimo jiné půjdem na nákupy (už teď šetříme peníze :'D) a taky určitě zajdem do kina a když budem mít čas, o nějaký další víkend bychom se rády podívaly k moři. :) No... Držte nám palce, ať to tam nějak zvládneme! :D
Mimo to všechno, jsme se byly podívat do kina na film Revenant, za který doufáme, že Leo konečně dostane Oscara :D a taky na Deadpool, což byla naprostá pecka. Jak asi víte, Marvelovky máme moc rády a musíme říct, že tahle nás určitě nezklamala! :D Film je vtipný, skvěle natočený, a strašně se nám líbí, jak v něm s radostí brourají "4tou zeď". Jestli se na film někdo z vás chystá, určitě si počkejte na scénu po závěrečných titulcích - ta prostě nemá chybu. :D
Zítra na nás myslete, ať se nám to promítání hezky vydaří a my se zase brzy ozvem. :) Dnes nás (snad) čeká liveshow "AmazingPhila", ve středu máme narozky a také jsou Brit Awards, na které se těšíme a pak hurá jarní przdniny. Mějte se krásně a skládejte básně!

xoxoM&M

• Playlist ~ Songbook 08

1. února 2016 v 20:22 | M&M |  ~ Playlist
Tááák jo, říkaly jsme si, že loňský rok byl pro náš blog co se počtu článků týče nejhorší za celou dobu jeho existence a tak se pokusíme letos polepšit haha... Dnes pro vás máme po asi čtvrt roce nový seznam našich momentálně oblíbených písniček. :)
Zayn Malik - Pillow Talk

Fall Out Boy - The Kids Aren't Alright

Twenty One Pilots - Stressed Out

All Time Low - If These Sheets Were States

Taylor Swift - Out Of The Woods

The 1975 - UGH!

We The Kings - Check Yes Juliet

Avicii - Broken Arrows

Hey Violet - Sparks Fly

A také dnes zveřejněné Apollo 11 od Adama Younga (Owl City), což si můžete poslechnou zde.
Nejedná se o zpívané písničky, ale melodie inspirované filmovými soundtracky, které se Adam rozhodl vydávat každý měsíc na určité téma/k nějaké události/o něčem, co ho inspiruje tak dlouho, dokud se mu bude chtít. :D

..
A co teď právě posloucháte Vy? :))

http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz