Leden 2016

Happy 29th Birthday Phil!!

30. ledna 2016 v 21:58 | Mishel. ▲ |  © Digital Art - Mishel
Po dlouhé době přidávám něco z mé tvorby týjo a když na to tak koukám, strašně dlouho jsem sem žádné mé digitální kresby nezveřejnila. No, alespoň vím, co v nejbližší době budu na blog přidávat. :D
No, každopádně stejně jako ségra, jsem se rozhodla popřát vše nejlepší k narozeninám
méme nejoblíbenějšímu youtuberovi (společně s Danem :D) Philovi Lesterovi.

Phil obrázek viděl a lajknul ho na svém tumblru, z čehož mám obrovskou radost.^^

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ happy birthday to @amazingphil!! have a great one! ilysm xxHappy Birthday Phil!

30. ledna 2016 v 20:22 | Marki. † |  © Drawings <3 - Marki
Tak sem zas po delší době něco dávám. Tentokrát je to fanart, nakreslený na oslavu 29. narozenin Phila!!
Jak někteří možná víte, Phil je britský youtuber a já ho prostě miluju <3 Phil a samozřejmě i Dan jsou prostě boží!

*Happy birthday to AmazingPhil​​!! Wish you all the best! I love you so much xxx*


HAPPY NEW YEAR 2016!!

7. ledna 2016 v 18:38 | M&M |  Naše kecy
HAPPY NEW YEAR 2016 EVERYONE!
Tak a je tu náš první "výkec" v roce 2016...

Tak a jako vždy Vám sem shrneme, co se u nás za pár posledních dní dělo. :)
Začnu tedy Vánocemi. Naše Vánoce byly fajn, s dárky jsme spokojené a celý večer u nás proběhl v dobré náladě a my si ho pořádně užily. Nejlepší vánoční dárek co jsme dostaly byla hra na Nintedo 3DS Animal Crossing: Happy Home Designer (máme každá svojí). :D Jak někdo možná ví, Animal Crossing prostě milujeme! V této hře se stanete hlavním designerem domečků pro ostatní zvířátka (ve měste jste jako člověk pouze vy, všichni ostatní jsou roztomilá zvířátka). Je asi jasné, že taková hra není pro každého, protože pokud vás nebaví něco navrhovat a vytvářet interiéty, tak to tato hra pro vás nejspíš není. Ale nám se obou moc líbí a opravdu nás moc baví. :) Pak jsme samozřejmě dostaly nějaké oblečení, kosmetiku a například i nějakou knihu a nějaké drobnosti. Prostě taková ta klasika. :)) No a 26.12. k nám na návštěvu přijela naše ségra.
Co se týče školy pořád jsme dodělávaly ty animace na náš animovaný film, ty už teď díky bohu máme, ale musíme to celé nastříat a ozvučit, takže pořád máme co dělat. :D Každopádně kolem 28.12. jem se už začaly učit na zkoušky do školy. Nejvíce jsme se bály dějin umění, protože tam je toho opravdu hodně a tak jsme se raději začaly učit dřív. Zkoušu jsme měly 4.1. a naštěsrí jsme jí obě dvě daly!! Míša za 1, což nechápe :D a já za 2, takže pohoda.

Co se týče Silvestra, tak jsme na 31.12. měly sjednanou "brigádu", nebo spíš výpomoc při balónkové výzdobě v Duplexu. Sraz jsme měly v 8:00 před vchodem a když jsme se tam všichni sešli, tak jsme tedy šly dovnitř a začali. My jsme v podstatě jen nafukovaly a svazlovaly balónky k sobě, kluci je potom buď přivazovali různě po klubu a nebo se z nich dělaly gerlandy. Později jsme ještě nafukovali balónky héliem a navazovali je kolem schodiště a ještě u vstupu. No byly jsme tam asi do 17:00 a musíme říct, že to byla sranda a myslím, že se to povedlo. Jen ty ruce pak pěkně bolely a prsty byly odřené, no ale co, stálo to za to. :)

Když jsme přijely domu, tak jsme se podívaly na Once Upon a Time(Bylo, nebylo). To teď od 31.12. jde od pondělí do pátku od asi 17:40 na Prima COOL, což je super. Ani jsme nedoufaly, že to u nás někd budu dávat, ale pokud to někdo z vás nezná, tak vám to můžeme jen doporučit. Je to prostě super.
Pak se najedly a zůstaly doma. Jak možnánědko víte, my Silvestr zrovna moc neprožíváme. :D Takže když byla půlnoc, tak jsme si všichni připili a potom jsme z balonu koukaly na ohňostroj. Potom jsme jsště nějakou dobu koukaly na televizy a pak asi ve 2 ráno šly spát.
Ke konci prázdniny jsme se v podstatě jen učily a koukaly na telku. 4.1. jsme teda měly tu zkoužku z dějin umění a pak nás 6.1. čekla zkoužka z Grafiky + jsme odevzdávaly přebaly na DVD, DVD s potiskem a ještě plakát na akci školy, kde se potom promítají ty naše filmy. Takže jsme 5.1. jsely vytisknout ty věci a pak se ještě do asi 2 rána učily tu teorii no a další den jsme teda nejdřív na zkoužce psali test, ketrým jsme prošly a pak nás čekala ústní. Tam js epotom čeklay asi 3 nebo 4 hodiny, protože se to natáhlo a učitelka musela na hodinu odejít, takže to bylo fakt super. No ale každopádně jsme to udělaly a obě dvě máme za 1.

Tím jsme v podstatě uzavřely naše zkoužkové období a máme od učení pokoj. :D Jen ještě musíme dodělat ten film, ale to už není učení a předopkládáme, že to bude v pohodě. To nás čeká až příší týden takže na to máme i celkem čas.

Co vy a Váš Silvestr?? A co co škola, stíháte?
xoxoM&M

http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz