Srpen 2015

We're still alive!

26. srpna 2015 v 17:38 | M&M |  Naše kecy
Tak vás zase po delší době zdravíme a jako vždy se trochu rozepíšeme o tom, jaké jsme měly prázdniny.

Nejprve chci říci, že jsme si je opravdu užily. Celé léto jsme chodily do vody koupat se, opalovaly se, kreslily do našich wreck this journalů nebo do skechbooků, kreslily digitálně na wacomu a nebo jsme jen koukaly na nějaký tv shows.

Musím přiznat, že jsme za tyto prázdniny stihly zkouknout 3 seriály lol. První na co jsme koukaly byl Merlin, pak Humans a taky Sherlock. Na Merlina i Sherloka jsme chtěly koukat už minulý léto, ale to jsme koukaly na spn takže až letos došlo na tohle. No a na Humans jsme kouklay právě kvůli Colinovi, který hraje Merlina haha. No a na příští léto to vidíme na Doctora Who, na kterýho se už taky nějakou dobu chceme podívat.

Jiank jak možná někdo víte 13.7. jsem já (Marki) měla svátek. Dstala jsem sketchbooky, sadu 6ti "fixek" TOUCH a pak nějaký drobnosti.


Jinak párkrát jsme byly na shoppingu, taky v Ikea a tak. Prostě jsme si užívaly volna a byly rády, že je děsný vedro. My totiž takovýhle počasí fakt milujeme.

Co se srpna týče... Po delší době jsme se viděly s kámoškou Sbinou, se kerou se známe z 1D koncertu. Přijela zas po delší době do Prahy, takže bylo super, že jsme jí mohly vidět. To bylo ještě před tím, než začaly ty strašný deště. Byly jsme s ní v Palladku, daly si Bubble Tea, pokecaly a pak šly na Václavák. Tam jsme to prošly taky a ona pak musela na bus. No prostě to bylo super.
My pak ještě šly k Tančícímu domu, kde den předtím natáčeli film Anthropoid, ve kterém hraje Jamie Dornan. Doufaly jsme, že tam budou i další den a když už jsme byly v centru Prahy, tak jsme si řekly proč to nezkusit. K našemu štěstí tam byli. Podařilo se nám stoupnout si co nejblíže k takovému tomu "stanu"/přístřešku kam herci chodí, když mají volno.
Natáčeli tam něco v autech a vždycky projížděli kolem nás, což bylo úžasný. Vůbec se tam nesmělo fotit, ale nám se i tak povedlo pár fotek udělat (když projížděli kolem nás) a dokonce máme vyfocenýho i Jamieho. Jedou když jel zase kolem nás tak se usmál a zamával na nás, přičemž jsme tam všichni odpadly. Mimochodem my nejsme zrovna velký faninky 50 shades of gray, ale Jamieho máme rády z jiných rolí (The Fall, Once upon a time).Vzhledem k tomu, že před koncem natáčení začalo strašně moc pršet, tak se nám nepovedlo se s ním vyfotit.


Teď jsme v Praze a psychicky se připravujeme na školu lol. Snad si i vy užíváte poslední chvíle prázdnin.
xoxoM&M

http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz