Červen 2015

The Color Run, 1D concert in Vienna & so on.

30. června 2015 v 23:48 | M&M |  Naše kecy
Joey Graceffa - Don't Wait


Ahojky!!
Po delší době se vám opět hlásíme, víme, že jsme sem delší dobu nepsaly, ale musely jsme řešit jiné věci. Mimo talentovek a přijímaček se stala ještě jedna věc, o které sem psát ani nechceme, řekněme jen, že v tu chvíli jsme na blog neměly ani pomyšlení... No, kdyby někoho z vás zajímalo, co jsme poslední měsíc(?) dělaly, může pokračovat ve čtení. :)

Posledně jsme sem přidávaly vlog ze setkání s Bethany Mota, což byl pro nás nezapomenutelný zážitek. Hned na to jsme odmaturovaly a potom nás 30. května čekal The Color Run. Přihlásily jsme se tam jako tým s kamarádkou Kačkou (+ plus kamarádkou kamarádky :D která nakonec jít nemohla) a protože jsme to chtěly pojmout v takovém tom opravdovém "color runovském" stylu jako v Americe, rozhodly jsme se běžet v růžových sukínkách. :DD Naštěstí tam podobných "bláznů" bylo víc a tak jsme tam netrapčily samy. Někteří měli dokonce i křidýlka, korunky, hůlky a pod. :D což na příští rok plánujeme i my! :D Běželo se tradičních 5km. Celá akce se konala na Výstavišti/Stromovce a okolí a sešlo se nás tam snad 12 tisíc lidí. Možná i víc. Bylo to naprosto boží! Příští rok půjdem určitě zas a všem jedině doporučujem jít taky! :))
Dále nás čekaly první přijímačky na Univerzitu Karlovu (Pedagogická fakulta) a to na obor Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání, kam jsme teda jít nechtěly, ale měly to jako takovou zálohu kdyby nám nic jiného nevyšlo. První kolo přijímacího řízení byly dva testy, které jsme udělaly a postoupily do druhého kola k talentovkám... Byly jsme taky na takovém menším shoppingu oblečení na 1D koncert, přičemž jsme si koupily nakonec těch věcí trochu víc než jsme chtěly. Možná pak postem nějaký "New in", ale to ještě nevíme jistě. :D

No... Každopádně 9. června jsme celé nervózní balily věci a v 10 večer vyrazily s Kačkou a ostatníma holkama směr Vídeň na koncert One Direction. Už po třetí! :D Jelikož jsme měly téměř většina lístky na stání, chtěly jsme tam být hodně brzy. Před stadion jsme dorazily asi ve 3 ráno, a i přes to, že bylo zakázané tam "kempovat" :D nakonec to ochranka musela povolit, protože jim prostě nic jiného nezbylo. Na nás tam čekaly kamarádky, o kterých jsme psaly že jsme je potkaly náhodou když jsme jely na 5SOS do Berlína, a tak jsme tam nemusely nikde bloudit a věděly jsme hned kam jít... Holek už tam bylo dobrých 100 a většina z toho paradoxně byly cizinky. My hned volaly kamarádkám, se kterýma jsme tam měly domluvený sraz. S holakama jsme se asi půl rok neviděly, takže jsme se na ně už hrozně moc těšily a jsme rády, že jsme to celé 18ti hodinové čekání strávily právě s nima. :)
Ráno v 7 nás ochranka pustila dovnitř areálu. Už před tím tam byly šílené zmatky, ale to co nastalo v moment vpuštění dovnitř bylo naprosté šílenství. Holky padaly, zakopávaly o sebe, nikdo se o nikoho nezajímal a všichni šli doslova přes mrtvoly. Zábrany padaly lidem na nohy, většina z nich se shodila nebo přetrhala a několik lidí se odřelo a zranilo. No prostě hrůza organizace. Trvalo asi 2 hodiny než nás vůbec nějakým způsobem urovnali do řady tak, abychom mohly sedět a bylo kam se hnout. Potom jsme dostaly náramky a čekaly dalších několik hodin než nás pustí dovnitř. Mezi tím jsme se stavily ve 1D shopu a koupily si trika a program, krásně jsme se spálily od sluníčka a umíraly vedrem. Jako bonus jsme nechtěly zase moc pít a jíst, aby se nám potom nechtělo na záchod. :D

V 15:30 nás konečně pustily dovnitř. Bylo to úplně stejný šílenství jako ráno. My se naštěstí protlačily k turniketům a běžely na stadion jak jen jsme mohly. :D Nakonec jsme byly hned za těma s VIP lístkama - asi v 5. řadě! :) Pak jsme zas čekaly asi 2 nebo 3 hodiny na předskokany, což letos byli McBusted. McFly i Busted jsme znaly už před tím, ale nikdy by nás nenapdalo, že je taky jednou uvidíme (i když jen jejich zbylé členy)! Byli naproto úžasní. Nejvíc jsme si užily když zpívali Year 3000 a Get Over It.
Když višli One Direction, v davu se nedalo vůbec dýchat. Každou chilku nějaká holka omdlela. Securiťáci nám posílali pití a lili na nás vodu, nebylo doslova kam šlápnout. To byly asi nejhorší chilky celýho dne, ale na rozdíl od některých, jsme zůstaly a udělaly jsme dobře. Během chvíle se to uvolnilo, někteří lidi šli radši do zadu, nevíme, ale zázrakem jsme se dostaly asž do 3. řády!! Byly jsme od nich asi tak 2, 3 metry. Neuvěřitelný. Harold na nás potom vylil vodu z flašky a to už jsme s kámoškama fakt nedávaly. :D Půlku koncertu jsme tam probrečely, ale bylo to úžasný. Za to všechno nám to stálo a dohodly jsme se, že příště jdem zas na stání. :D Koncert strašně rychle skončil a nám nezbylo nic jiného, než si s holkama ještě pobrečet, doprovodit je k autu, rozloučit se a jít pomalu k autobusu kterým jsme přijely my. Do Prahy jsme přijely asi v 5 ráno. Byly jsme úplně mrtvý. Neskutečně moc nás bolely nohy a spálená záda, ale bylo nám to jedno. :')
Dále nás čekaly další přijímačky. Na H O L L A R K U nás vzali (obor interaktivní grafika), za což jsme rády, protože tam jsme chtěly. Hlásily jsme se i na Hellichovku (knižní grafika), ale ta už nám pak byla jedno... Na talentovky Karlovky jsme už ani nešly. :D Jsme zvědavé jaké to tam bude. V září pojedeme na seznamovák, tak uvidíme no. :)) Mimo tohle všechno jsme byly v kině na Jurssaic Worldu. Film se nám moc líbil. Jako malé jsme úplně milovaly Jurssaic Park, takže bylo jasné, že se nám tenhle film bude taky líbit. Plus tam hraje Chris takže... :D

Před asi týdnem jsme začaly koukat na seriál Merlin, který už jsme dobrý rok, možná i dva chtěly vidět. No... A včera jsme ho dokoukaly :DD a musíme říct, že jsme si ho úplně zamilovaly. Hned jsme si řekly že na to kouknem někdy ještě jednou. :D Colin je úplný zlatíčko a prostě celý je to super. Jen ten konec je strašně smutnej, nebo jako dalo se to čekat, ale stejně... No, kdyby teda někdo nevěděl, na co koukat, tak Merlina jen doporučujem! :) Jen si to prosím pusťtě v angličtině, protože český dabing je naprosto otřesný. :D
No a dnes nám oficiálně začaly prázdniny. My měly volno teda už dlouho, ale to je jen detail. :D Byly jsme teď pár dní na chatě, kde jsme ještě neměly zaplacený internet, takže jsme byly tak trochu mimo. Člověka až překvapí, jak je na internetu závislý. Omlouváme se, že je tento článek tak dlouhý, ale nepsaly jsme sem teď měsíc, takže to podle toho taky vypadá. :D ... No, každopádně Vám všem přejeme krásný prázdniny! Užívejte volna! :)
xoxoM&M
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz