Duben 2015

Digital Art • Two illustrations

6. dubna 2015 v 20:06 | Mishel. ▲ |  © Digital Art - Mishel
Dvě malé ilustarce na kterých jsem převážně zkoušela různé brushe. Víc se mi povedla ta první, s druhou už až tak spokojená nejsem. Každopádně doufám, že se aspoň trochu líbí. :D

Jednotlivé obrázky ve větším rozlišení jsou pod perexem. :)

~ 4.4.2015

4. dubna 2015 v 13:15 | M&M |  Naše kecy
Ahojky,
tak se vám konečně zase hlásíme a jako vždy sem napíšeme to, co se u nás během minulého měsíce událo.
Začnu tedy našemi narozeninami. Jako vždy jsme je slavily jen s naší rodinou, protože jak asi všichni víte, na oslavy narozenin zrovna moc nejsme. :D Tím, že jsme si před tím kupovaly šaty na ples apod. moc "velkých" dárků jsme nedostaly. Jen nějaké drobnosti, kosmetiku, nějaké nové oblečení, CDčka 5SOS a 1D a tak. Prostě klasika. :DD

Jinak 1. března nám opět začali dávat Once Upon a Time <3 Tak jsme zvědavé, jak to všechno bude...
Po měsíci nám taky konečně dávali Supernatural nebo spíš 2 díly a pak měli opět takovou menší pauzu lol. No a teď od 1. dubna místo z úterý na středu to dávají ze středy na čtvrtek (u nás to to jde ve 3:00 ráno). My na to samozřejmě koukáme online haha, takže další den ve škole jsme úplně mrvté. No ale co,nám to za to stojí, hlavně když se blíží finále.
Ve škole je to tak nějak pořád stejné, jen nás více zkouší, pořád něco píšeme a musíme si vyracovávat maturitní otázky. My je už naštěstí skoro všechny máme, protože jsme si je vypracovávaly předem. No ale i tak je toho docela dost. Proto se vám chceme ještě jendou omluvit za naší neaktivitu tady na blogu.
Někdy kolem 15. jsme byly obě dvě nemocné a byly asi 3 dny doma. Sice to bylo fajn, ale to dohánění pak ve škole je fakt děsný, vždyť to znáte. :D

Jak už asi všichni víte, Zayn 25. března opustil One Direction. Nás to hodně mrzelo a abych řekla pravdu, trocu jsme to i obrečely. Prostě jsme s tím nepočítaly (hlavně když jsou kluci v polovině rozjetého turné), vždycky jsme si mysleli, že skončí spolu a nebo alespoň, že to bude ohlášeno předem (jako že se bude vědět, že je to třeba jejich poslední turné nebo koncert). Každopádně, Zayn do teď nic nenapsal na twitter a to všechno co se potom odehrálo mezi ním a Naughty Boyem (různé tweety, Zaynovo demo song s ním apod.) a rozhovory v médiích... prostě nevíme co si o tom myslet. Samozřejmě nás to mrzí ale stejně s tím nic neuděláme.... Přes to všechno jsme především rády, že ostatní kluci se rozhodli pokračovat i bez Zayna, že pracují na další desce a teď se i snaží být více aktivní na sociálních sítí a tak.
Velikonoční prázdniny si zatím celkem užíváme, jen to počasí je děsný. :D Měly jsme jet na chatu, ale právě kvůli tomu počasí nikam nejedeme. Jinak ve středu po škole, jsme jely na Smíchov, kde jsme se sešly s mamčou a prosšly si pár obchodů. V pátek jsme byly v Palladiu no a dnes nejspíš pojedem ještě jednou na Smíchov. Každopádně vám sem pak dáme mini haul toho, co jsme si koupily.

No a jak si vy užíváte Velikonoc? :)
xoxoM&M

We are alive but we are barely breathing.

2. dubna 2015 v 19:57 | M&M |  Hot News
Ahoj,
chceme se omluvit, že jsme tady asi měsíc nebyly. Ve škole toho máme hodně a maturita se nám kvapem blíží no a my tak trochu nestíháme - zkoušení, testy, učení se okruhů a zpracování otázek apod. prostě je toho dost.

Každopádně teď máme pár dní volno, tak slibujeme, že sem napíšeme malé shrnutí toho, co se za poslední měsíc událo :D a dáme vám sem nové obrázky, které jsme nakreslily a namalovaly. Taky vám sdělíme, co musíme udělat za úkol k praktické maturitní zkoušce a tak. :) Doufáme, že se nezlobíte a chápete, že toho máme teď prostě moc.
xoxoM&M
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz