Ugh, we are getting old.

24. února 2015 v 20:26 | M&M |  Hot News
Dnes slavíme své 20. narozeniny! :) Sice my narozky nějak extra "neprožíváme", ale i tak píšem. :D Co jsme dostaly, jak jsme slavily apod. napíšem až do výkecu :D ... Jen jsme chtěla, aby to tu bylo na datum - když už jsou ty narozeniny kulatý... Divný, ani si na těch 20 nepřipadáme a přijde nám, že už jsme teda pěkně starý haha. Každopádně dnešek byl fajn. :)
No a když už píšu do "hot news" chci říct, že už víme, proč jsme měli těch pár dní tak překvapivě vysokou návštěvnost, a taky kdo že nám vlastně udělal reklamu - byl to samostatný blog.cz (což si možná někdo všimnul :D), který napsal článek o nových blozích. Zcela na konci článku však, ačkoliv se náš blog mezi nové neřadí, zmínili i nás!
"Na úplný závěr blog, který se v žádném případě nedá označit jako nový - funguje už od května 2008, je tedy jen o pár měsíců mladší, než Srdce Blogu. Kdysi jsem ho znal, ale pak jsem na něj zapomněl, a jeho objev po letech byl velmi milým setkáním se starými známými tvářemi. Za blogem stojí dvojčata - 19 leté sestry Mishel a Marki, které jsou neuvěřitelné sympaťačky. Pokud bych chtěl na nich něco vypíchnout, bylo by to jejich mimořádné estetické cítění - obě šikovné slečinky mají velký talent na grafický design, což se pozná ostatně už na vzhledu jejich blogu (a obě tento obor studují). Mají za sebou třeba pár podařených vlogů nebo dvojité vítězství v našich soutěžích o nejlepší blogový design. Proklikávat si na tomto blogu náhodně vybrané články je čistá radost, ten blog mě prostě baví."
Ani nevíte, jakou radost nám tohle udělalo! :') Nešlo ani moc nějakou reklamu nebo tak, nám o návštěvnost už zas až tolik nejde, ale o to, co napsal. Prostě nás to strašně moc potěšilo a Standovi za jeho slova moc děkujeme! :))
Taky jsme si říkaly, že je možná na čase, abychom si asi po roce zas zkusili natočit nějaké video nebo vlog. Jo, jasný, slibovaly jsme, že budem točit pořád a ono nic, ale tentokrát bychom točily jen někdy. Mohlo by to být třeba za měsíc, pak klidně za 2 týdny atd. - prostě náhodně, jak by se nám chtělo. :) Na fb už jsem psala, co by možná mohlo být první video tohohle roku a tak kdo chce, může si to tam zjistit... Hm?? Co na to říkáte? :D :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MuMie.xo MuMie.xo | Web | 27. února 2015 v 18:11 | Reagovat

Všechno nejlepšííí:)) teda opožděně, ale přece:DD Já oslavila v lednu 18 a taky se na ně vůůbec, ale vůbec necítím:D je to divný:D pamatuju si, jak mi bylo nedávno 15:D Jinak to s tím blogem vás určitě muselo hodně potěšit! Já bych šílela:D moc pěkně o vás napsal:)

2 Sarah Shaman Sarah Shaman | Web | 8. března 2015 v 23:46 | Reagovat

Určitě ti přeji ke tvým krásným 20. narozeninám všechno nejlepší! :)

3 Atze Atze | Web | 19. dubna 2015 v 14:11 | Reagovat

Všechno nejlepší opožděně :) už strašně dlouho se těšim na nové video!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz