Únor 2015

Ugh, we are getting old.

24. února 2015 v 20:26 | M&M |  Hot News
Dnes slavíme své 20. narozeniny! :) Sice my narozky nějak extra "neprožíváme", ale i tak píšem. :D Co jsme dostaly, jak jsme slavily apod. napíšem až do výkecu :D ... Jen jsme chtěla, aby to tu bylo na datum - když už jsou ty narozeniny kulatý... Divný, ani si na těch 20 nepřipadáme a přijde nám, že už jsme teda pěkně starý haha. Každopádně dnešek byl fajn. :)
No a když už píšu do "hot news" chci říct, že už víme, proč jsme měli těch pár dní tak překvapivě vysokou návštěvnost, a taky kdo že nám vlastně udělal reklamu - byl to samostatný blog.cz (což si možná někdo všimnul :D), který napsal článek o nových blozích. Zcela na konci článku však, ačkoliv se náš blog mezi nové neřadí, zmínili i nás!
"Na úplný závěr blog, který se v žádném případě nedá označit jako nový - funguje už od května 2008, je tedy jen o pár měsíců mladší, než Srdce Blogu. Kdysi jsem ho znal, ale pak jsem na něj zapomněl, a jeho objev po letech byl velmi milým setkáním se starými známými tvářemi. Za blogem stojí dvojčata - 19 leté sestry Mishel a Marki, které jsou neuvěřitelné sympaťačky. Pokud bych chtěl na nich něco vypíchnout, bylo by to jejich mimořádné estetické cítění - obě šikovné slečinky mají velký talent na grafický design, což se pozná ostatně už na vzhledu jejich blogu (a obě tento obor studují). Mají za sebou třeba pár podařených vlogů nebo dvojité vítězství v našich soutěžích o nejlepší blogový design. Proklikávat si na tomto blogu náhodně vybrané články je čistá radost, ten blog mě prostě baví."
Ani nevíte, jakou radost nám tohle udělalo! :') Nešlo ani moc nějakou reklamu nebo tak, nám o návštěvnost už zas až tolik nejde, ale o to, co napsal. Prostě nás to strašně moc potěšilo a Standovi za jeho slova moc děkujeme! :))
Taky jsme si říkaly, že je možná na čase, abychom si asi po roce zas zkusili natočit nějaké video nebo vlog. Jo, jasný, slibovaly jsme, že budem točit pořád a ono nic, ale tentokrát bychom točily jen někdy. Mohlo by to být třeba za měsíc, pak klidně za 2 týdny atd. - prostě náhodně, jak by se nám chtělo. :) Na fb už jsem psala, co by možná mohlo být první video tohohle roku a tak kdo chce, může si to tam zjistit... Hm?? Co na to říkáte? :D :)

Digital Art • Little Friend

22. února 2015 v 19:18 | Mishel. ▲ |  © Digital Art - Mishel
I když už máme Vánoce (a zimu skoro taky) za sebou, zjistila jsem, že jsem na blog zapoměla dát jeden z mých prvních obrázků, co jsem o vánočních prázdninách na Wacom tabletu nakreslila. Není to žádná sláva - spíš je to taková blbost, ale vzhledem k tomu co jsem kreslila před tím, mi to přišlo už lepší a možný někam zveřejnit hah. Každopádně obrázek co tu byl zveřejněn před tímhle je už zas o něco lepší a tak doufám, že to takhle půjde jen dál. :)
..
Vzhledem k tomu, že obrázků co sem chci dát je hned několik - vždycky je zveřejním na deviantart, tumblr, někdy i facebook, ale dát je sem, na to zapomínám - můžete se v nebližší době těšit na příspěvky tohoto typu. xx

DM Cosmetics Mini Haul

21. února 2015 v 16:16 | Mishel. ▲ |  © Fashion
Víme, že tento článek do rubriky Outfits & Fashion úplně nepatří, ale nic bližšího, kam by se tenhle mini haul dal zařadit není. :D


DM COSMETICS MINI HAUL
Ještě před maturákem jsme si potřebovaly dokoupit nějakou kosmetiku a jako vždy jsme si jí šly koupit do DM. U nás se zrovna otevřela jejich zrenovovaná prodejna, takže jsme jako bonus dostaly 20% slevu na nákup, což bylo fajn.

Maturitní ples ♥

20. února 2015 v 21:42 | M&M |  Naše kecy
Ahoj! :) Rozhodly jsme se napsat slibovaný článek o našem maturitním plesu... Ještě ale než začneme, mohl by nám někdo vysvětlit, jak je možný, že náš blog dnes navštívilo přes 100 lidí, když normálně je to tak maximálně 50 (a to je v den, kdy přidáme nějaký nový článek)??!!?!? To nám někdo udělal někde nějakou reklamu nebo wtf is going on? :DD Každopádně z toho máme radost, a jestli v tom má vážně někdo z Vás prsty, tak moc děkujeme^^

Maturiťák jsme měly ve čtvrtek, 5. února v Obecním domě na Smíchově. Šaty jsme si kupovaly, protože nás paradoxně vyšly na méně, než kdybychom si je šly půjčit. S holkama jsme na poslední chíli vymýšlely půnoční překvapení (a když říkáme na poslední chvíli, tak myslíme dva dny před plesem - úterý a středu. :D) a i když se ho účastnilo je 8 lidí včetně nás, povedlo se nám. Jen mohlo být delší, ale to bychom musely začít trénovat alespoň o týden dříve... V den plesu jsme samozřejmě zůstaly doma a od rána se připravovaly. Make-up dopadl překvapivě dobře. S účesem to bylo už o něco horší. Ať jsme dělaly co jsme dělaly, vlasy se kroutily (a nebo občas spíš nekroutily) jak se jim zachtělo. Nakonec jsme místo žehličky na vlasy musely zapojit i kulmu, použily asi tunu laku na vlasy a stejně do večera natočené vlasy trochu povolily. Ples začínal v 19hodin, přičemž my tam byly o 2 dřív, abychom si zkusily nástup a oblékly se do šatů.Ples utekl jak voda. Během chilky bylo po šerpování, přípitku i po "zlatém dešti". S holkama jsme tancovaly, něco málo snědly a viply a byl čas na půnočko. Kdo by snad chtěl vidět video, tak může TADY. Něco jsme trochu zvoraly, ale who cares! Byla to sranda a my si to užily. Kolem půlnoci se pak všichni balili domů a nás maturanty čekala after party, kterou jsme měly v P.M. Clubu.
Z aftru jsme s holakma odcházely až někdy kolem půl šestý ráno. :'D Celou noc jsme protancovaly, a na to, že jsme ani nebyly opilý, jsme se až moc dobře bavily. Každopádně to byl krásnej zážitek na kterej do konce života nezapomeneme.
xoxoM&M

Digital Art • Happy Valentine's Day

16. února 2015 v 21:22 | Mishel. ▲ |  © Digital Art - Mishel
Blog byl zase trochu zanedbáván, ale na naší obranu musím říct, že jsem řešily maturitní ples, který jsme měly první týden v únoru a který byl naprosto nezapomenutelný! :) Brzy vámo něm napíšeme víc a přidáme hned i pár fotek. Každopádně teď už to snad zas bude o něco lepší, i když kno ví žejo. :D
...
Tady máte alespoň obrázek, který jsem kreslila na Valentýna a tak, i když to původně nebylo v plánu, jsem namalovala Valentýnský obrázek. Používala jsem grafický tablet a photoshop. Je to první digitální kresba, se kterou jsem alespoň mírně spokojená. :)

http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz