Leden 2015

~ 30.1.2015

30. ledna 2015 v 17:22 | Marki. † |  Naše kecy
Čusík busík!
Tak se vám opět po delší době hláasíme. Jako vždy vám sem teď uděláme takový souhrn co se u nás za poslední měsíc dělo.
Začnu tedy ještě Štědrým dnem, jak všichni asi víte, už jems sem dávaly NEW IN, kde jsou dárky, co jsme dostaly k Vánocům. Každopádně Štědrovečerní večeře u nás probíhala v klidu a byla fajn. S letošními Vánocemi jsme byly opravdu moc spokojené. Myslím, že dárků bylo spousta a že si nemáme na co stěžovat. :D

27.12. jsme s mamčou jely do Ikea, kde jsme si nakoupily ještě nějaké vánoční dekorace, protože byly o dost slevněné. Koupily jsme si tam například malý asi 40 cm vysoký stromeček a na něj i světýlka a potom jsme si ho daly do našeho pokoje. Dál nějaké ozdoby, červené květináče apod.
29.12. u nás byla na návštěve naše nevlastní ségra Kačka, abychom si všichni předaly vánoční dárky...
Silvestr jsme trávily doma, protože nás oslava nového roku moc nebaví a tak to všechno tak nějak ignorujeme. Koukali jsme na Zahulíme uvidíme 3 a čekaly do půlnoci. Pak jsme si připily s rodičema a kolem 3 ráno jsme šly spát.
Ve škole je to pořád stejné, úkoly, zkoušení a testy. Tím, jak se nám blíží maturita je to snad horší a horší, ale my to tak snad nějka zvládneme.
V noci ze 7. na 8. ledna jsme vstávaly ve tři ráno jen kvůli tomu, že jsme chtěly koukat na People Choice Awards 2015. Bylo to super! Jsme hlavně rády, že svou kategorii vyhrál Misha Collins (Cas - Supernatural). No sice jsme toho pak už moc nenaspaly, ale to nevadí nám to za to stálo.

Tím že se nám blížil i maturitní ples, který máme 5.2.2015, tak jsme musely začít řešit šaty. Nejdříve jsme myslely, že si je půjčíme, ale když jsme zjistily, že stojí tak 3000 - 4000 kč půjčení řekly jsme si, že si je snad radši koupíme. A tak jsme je nakonec objednaly z jedné stránky kde byly levnější, než když bychom si je půjčovaly. 10.1. jsme si je byly vyzkoušet (ty co jsme si vybraly) v šaty go home v Kobylisích. No a pak je tedy objednaly. Teď už je máme asi týden nebo možná i déle doma. Mimi to všechno musíme napsat, že 12.1. oslavil Zayn svoje 21. narozeniny a zítra bude mít narozeniny Harry haha.
19. nám konečně přišly Misha Collins Holiday Tees, který jsme si objednaly ještě před Vánoci. Peníze z koupi šly na charitu Random Acts. Bohužel kvůli clu se jejich doručení o něco zpozdilo a místo na Vánoce jsme je dostaly až takhle po Novém roce. Nám to ani moc nevadí, hlavně že je už máme doma a přilšy v pořádku.
Jo a hned následující den nám taky doraziyl zatím jen 2/3 sběratelských figurek - Sam a Cas ze SPN. Dean je ještě někde na cestě a tak nám ho dodají, až ho budou mít na skladě. My je měly mít už k Míši svátku, ale pořád je neměli a čeklai na dodání...
Ve škole jsme řešily naše půlnočko, který vůbec neni jistý že budem mít. Je to hlavně kvůli tomu, že je nás málo a hlavně nemáme čas na nacvičení. ze začátku se totiž řeklo, že žádný nebude a pak asi 3 týdny před se o něm začalo uvažovat a tak uvidíme jak to nakonec dopadne.

No a 23.1 v sobotu jsme se byly podívat na den otevřených dveří na vysoké škole ČZU, kde je obor zahradní a krajinářská architektura. Škola jako taková se nám líbí a i lidé tam působily mile. Mají tam dokonce i campus, bazén a vůbce, celý areál je obrovský. Několik budov s určitými obory, stáje, kinhovna, studovny a tak. Prostě takový trochu americký to tam je. A k tomu škola umožňuje vyjet na semestr či dýl do zahraničí takže to je taky super. Vypadá to tak, že to tam zkusíme a uvidíme, jestli nás vezmou nebo ne.
Na vysvědčení jsme ve škole na compech prostě psaly test, což nás naštvalo... A vysvědčení nám až na češtinu dopadlo dobře. Míša má 3 z češtiy a 2 z DVK a pak samý jedničky a játo samý až na to že mam ještě 2 z aj. Nejhorší je ta čeština, máme totiž opět ti krávu co jsme měly v prváku. Přísaham, že u ní mít 2 nebo 1 je nemožný. My dvě a ještě Anny jsme jediný ve třídě, co máme 3 ostatní mají buď 4 nebo 5 a nebo N. A nejhorší je že ona se s nám o tom vůbec nebaví a jede přísně na průměr. Třeba když máš průměr 2,41 tak už se jí nelíbí to, že by ti ještě dala za 2. No prostě je úplně blbá a k tomu s ní áme hrozně málo známek. Za celý pololetí třeba jen 5 (buď ze zkoušení, didaktického testu a nebo slohovky, nic jinýho s ní nepíšm). Člověk je pak bez šance si tu známku nejakým způsobem vylepšit...
Každopádně včera jsme ještě po škole byly v OC Smíchov, kde jsme měly sraz s naší mamčou a šly se podívat po obchodech. Potřebovaly jsme koupit ještě nějaké věci na náš maturiťák a tak. Domu jsme dorazily až na večer a pak jsme koukaly na 2 díly SPN haha.

No a co vy? Jak dopadlo vysvědčení vám?
xoxoM&M

Drawings • Animal skulls & Meduses

13. ledna 2015 v 16:59 | Mishel. ▲ |  © Drawings <3 - Mishel
Já vím, já vím. Slíbily jsme víc článků a nějak nám to zatím nevychází. Ve škole byl kupodivu celkem frmol :D a psaly jsme hned několik testů. Také jsme začaly dva nové projekty a tak máme celkem co dělat... Dnes jsem si vzpoměla na blog a cítila se trošku provinile za to, že už je to zas 10 dní od posledně přidaného článku. Rozhodla jsme se tedy alespoň přidat nějaké mé kresby, které jsem sem ještě nepostovala. :) Snad se líbí.
NEW IN • December/Christmas 2014

3. ledna 2015 v 20:11 | M&M |  © Fashion
NEW IN
Konečně zveřejňuji slibovaný článek a to prosincový/Vánoční "NEW IN". Některé z ukázaných věcí jsme si koupily samy během prosince a některé jsme dostaly pod stromeček. :) Téměř všechno oblečení bylo kupované ve slevách, takže stálo dokonce i méně než polovinu původní ceny, což bylo naprosto super!

HAPPY NEW YEAR 2015

1. ledna 2015 v 12:54 | M&M |  Naše kecy
Ještě před tím, než přidáme "Vánoční NEW IN", Vám všem chceme popřát jen to nejlepší do Nového roku 2015 a doufáme, že to tady s námi ještě nějakou dobu vydržíte. :) Nás letos čeká maturita, tak nevím, kolik času budeme mít na blog, ale slibujem, že se pokusíme vždycky do týdne alespoň jeden nebo dva články přidat. :)
Také nás čekají hned dva koncerty a to 1D i 5SOS, o kterých hiž teď víme, že budou highlights tohoto roku. :D
Snad jste si všichni užily Silvestr ve zdraví a vstoupili do roku 2015 pravou nohou.
M&M xxx
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz