Prosinec 2014

Marki's Wreck This Journal ~ part 2

28. prosince 2014 v 12:12 | Marki. † |  © Drawings <3 - Marki
Tak Vám sem přidávám druhou část stránek z mého WTJ. Chybí jen dvě dvoustránky, které zatím nemam nafocený. :D Přidám je sem až ve třetí části! Některé z dvoustránek jsou sice hotové jen z poloviny, ale to snad nevadí...

*pokud chcete vidět fotku v plném rozlišení, stačí na ní kliknout*


Nejvíc práce mi daly asi poslední dvojstránky, ale stálo to za to!
Snad se stránky líbí i Vám. :))

Merry X-mas!

24. prosince 2014 v 17:05 | M&M |  Naše kecy
Dnes jsme tu jen krátce. Chceme Vám všem popřát KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE!!
Snad budete mít klidný večer a všechna Vaše přání se Vám splní. :3
Určitě se brzy ozvem a napíšem jak Štědrý večer probíhal u nás. Možná přidáme i pár fotek a jestli někdo bude chtít, můžem udělat i Christmas Haul s věcmi, co (snad :D) dostaneme. :) Taky se můžete těšit na další část WTJ (tentokrát toho co má Marki hihi) a nebo třeba na nové obrázky, co máme nakreslené/namalované. :))
Ještě jednou přejeme krásný večer a kupu dárků pod stromečkem. ;) xxx
M&M

~Vánoce

22. prosince 2014 v 12:07 | M&M |  Naše kecy
Ho Ho Ho Merry Christmas!!
Tak se vám zas po delší době hlásíme. Už sme sem delší dobu nepsaly náš výkec, takže se o to pokusím teď a snad se mi to povede co nejvíce zkrátit.

Ještě na konce listopadu (28.11.) jsme byly v kině na Hunger Games: Mockingjay part 1. Film je dobrý, ale nás asi víc bavily první dva díly... A taky nás štve že tam Peeta byl jen na chvíli. :/ A samozřejmě to ukončili v tom nejlepším... Každopádně jelikož jsme knížky nečetly, jsme moc zvědavé na poslední díl.
V prosinci jsme byly nakupovat vánoční dárky, byly jsme jak na Chodově (víckrát), tak v OC Smíchov. Pro mamku toho sice máme víc, ale myslím, že to nevadí. :D Jednou, když jsme byly na Chodově, v H&M byly slevy a tak jsme neodolaly a hned si něco koupily a pak jsme to daly mamče ať nám to dá k Vánocům. Jo a taky jsme měly 25% slevu, kterou jsme samozřejmě taky využily, měla jí i kámoška Dý, se kterou jsme se tam po škole potkaly. Ona tam strávila asi hodinu a my snad dvě hh... Jinak od Mikuláše jsme dostaly spoustu jídla. hlavně bonbony, chipsy, čokoládu a taky 1D lízátko :DD. Taková ta klasika, to asi znáte.

Ve škole jsme psaly ještě pár testů a z češtiny jsme museli psát slohovku. To bylo zase něco, nám to většinou moc nejde a jedno z nejhorších je vypravování. No ale tentokrát nám češtinářka dala vybrat z úvahy, charakteristiky a líčení, takže jsme si vybraly líčení. Přišlo nám to nejlehčí, i když nějak extra si v tom nevěříme. Téma bylo Jak se krajina (město) připravuje na zimní spánek. Známky zatím neznáme, protože si to prej musí napsat všichni a k tomu to s námi chce probrat až po Novém roce (jinak bychom to zapoměly a nic by z toho nebylo) a studenti podle ní po poznání své známky ztrácejí zajem a nemá to účel. Fakt super.

14. prosince jsme ozdobily náš Vánoční stromeček. Ozdobily jsme ho jako vždycky a myslím, že se nám to docela povedlo. Tady máte fotku pro předtsavu. :D

Poslední týden před Vánoci, jsme toho ve škole moc nedělaly. Jako obvykle se ve čtvrtek uklízela třída, teda jen poslední hodinu. Naše polovina (grafici) jsme předtím měly dvě první hodiny supl místo compů. Měly jsme naší oblíbenou učitelku na výtvarku a tak sme se s ní dohodly (den předem), že si uděláme Vánoční hody. :D Dý u ní měla slíbenou česnekovou pomazánku, kterou učitelka dělala až v 1:30 v noci, :D protože přišla v 1 ráno domu. My přinesly cukroví a tím, že nás pustila do počítačové učebny jsme si pustily film - Velká Vánoční jízda. Ten film máme hrozně moc rády a jen jedly haha.

No a v pátek jsme už do školy nešly, stejně sme se měly jít jen projít někdě po Praze, nejspíš Královskou cestou bo tak něco. Takže jsme se na to vykašlaly jako zbytek třídy a zůstaly doma.

No a doma jsme trochu poklidily náš pokoj a přerovnaly pár poliček. znáte to ne. Koukáme na vánoční filmy (teď jsme dokoukaly Santa Clause 2) a tak nějak nic moc neděláme. Jen jsme se mamčou sjely na Novodvorskou a dneska pojedeme do centra.

No a co vy? Jak si užíváte Vánoc vy?? :D
xoxoM&M

OOTD • Black Leather Skater Skirt

7. prosince 2014 v 16:46 | Mishel. ▲ |  © Fashion
OUTFIT OF THE DAY
Tak Vám sem zase házím jeden můj outfit. Venku jsem na sobě měla ještě parku aby mi nebyla zima, kterou jsem už ale nefotila. Stejně tak se omlouvám za to, že nemám vyfocené boty. :D Vzhledem k tomu, že byly špinavé, nechtělo se mi v nich chodit po pokoji. Kdyby však přesto někoho zajímalo jaké boty jsem měla, byly to ty samé, co jste mohli vidět již u tohoto OOTD.

• Playlist ~ Songbook 06

2. prosince 2014 v 17:21 | M&M |  ~ Playlist
Dnes jsem se rozhodly přidat sem pár písniček, které se nám líbí a které zrovna teď posloucháme... Některé jsou nové, jiné poněkud starší. Vždycky když například koukáme na nějaké fan videa na youtube, tak narazíme na songy, které si potom musíme hned stáhnout, a vůbec neřešíme, zda vyšla písnička v bližší době a nebo už je pár let stará haha.
One Direction - FOUR (FULL ALBUM)
Už jsme o jejich novém cd psaly, a s radostí o něm napíšem znovu. :D Tohle album je podle nás (zatím)
asi jejich nejlepší! Mezi oblíbené písničky patří Night Changes, Spaces, Girl Almighty, No Control,
Change Your Ticket, Illusion, Act My Agea nebo Once In A Lifetime... Máme jich celkem dost lol.

The Cab - Endlessly

The 1975 - Medicine

Ricky Dillon - Nobody
Ricky patří mezi naše oblíbené youtubery a i když zatím moc svých písniček nemá, jeho cover
Really Don't Care milujeme víc než originál od Demi.

Mayday Parade - Terrible Things
Strašně krásná a smutná písnička :((

Owl City (ft. Britt Nicole) - You're Not Alone

Ross Copperman- Holdin On and Letting Go
Tahle písnička se podle všeho objevila ve Vampire Dairies??
My na ni narazily náhodou u jednoho mega cute Destiel videa :3

Ylvis - Trucker's Hitch
Hrozně chytlavej song. Víc k tomu snad ani psát nemá cenu... :'DDDD

Avicii - The Days

Ed Sheeran - Thinking Out Loud


..
A co teď právě posloucháte Vy? :))

http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz