Září 2014

The Maze Runner

24. září 2014 v 16:29 | M&M |  Naše kecy
Tak se vám zas po delší době hlásíme!! :D
Jako vždy sem shrneme co se dělo od začátku školního roku...

Hned o prvním volném víkendu jsme jely opět na chatu, ještě bylo hezké počasí a tak jsme si řekli proč ne. Bylo to tam fajn, byly jsme na houbách a dokonce jsme jich i pár našly. Taky jsme se ještě "slunily" na sluníčku a šly se vykoupat do Labe, sice už voda zdaleka nebyla tak teplá jako v létě, ale nám to nevadí jsme prostě zvyklý.

Hned v pondělí 8.9. když jsme přišly domu, tak jsme zjistily, že kluci z 1D oznámili, že jim 17.11. vyjde jejich už čtvrté album FOUR. A k tomu oznámení "vypustili" jeden song z toho CD - Fireproof. Takže jsme měly menší záchvat fangirlingu :D a ten song je prostě skvělej. Už se nemůžem dočkat celýho CDčka. Jo a jiank jim už za 5 dní "vyjde" další song - Steal my girl a podle ukázky se máme na co těšit. :D
Jinak ještě chci říct, že Niall 13.9. oslavil 21. narozeniny a taky bylo "výročí" 9 let od prvního odvisílanýho dílu Supernatural!

Hned 18.9. ve čtvrtek hned po škole jsme šly do kina na The Maze Runnera <3 Ten film je naprosto skvělej! Sice tam toho docela dost změnily a kniha je prostě kniha, ale i tak se nám to líbilo. Dylan (hraje Thomase) je prostě skvělej herec a Thomas (hraje Newta). <333 Vážně ten film můžem jen všem doporučit. Je to naprosto boží!! A ještě lepší je, že už oznámily, že pesně za rok (18.9.2015) bude další díl. ASDSFSGBNJSK

V páek jsme ve škole byly na compech a půjčily si s kámoškou školní grafický tablet wacom. Takže jsme pak o zábavu měly postaráno. :D My i ona chceme wacom k vánocům tak nsad to konečnš vyjde. :D

Jo a ještě chci zmínit, že taky proběhl iHeart radio Festival, kde 1D i 5SOS vystupovali. Jako vždy podali skvělý výkon. Taky jim to strašně moc slušelo a Zayn měl naprosto libový vlasy.

No a škola je celkem fajn, pořád nemáme pevný rozvrh lol. A tak jedem jakoby na stálý, který se ještě předělá.
Známky celkem v pohodě jen toho učení je docela dost, hlavně teď když na konci roku budem dělat maturitu. Učitelé s tim pořád straší a otravují, že se musíme učit už teď. :D

No a co vy? Jak to probíhá u vás?? :))
xoxoM&M

Other • The Calm

16. září 2014 v 17:04 | Mishel. ▲ |  © Other - Mishel
Slibovaná závěrečná práce z počítačové grafiky, kterou jsem sem chtěla dát ještě o prázdninách a úplně na to zapomněla. Úkolem bylo vytvořit takový malý "bookletek" (A5). Každý jsme si vybral Seifertovu báseň nebo její část a vytvořil k ní ilustraci a poté i přední stránku s autorovou podobiznou. Já si vybrala báseň nazvanou Bezvětří. Neměli jsme na to moc času, takže jsem lehce ve shonu splácala to první co mě napadlo. Vránu a strom jsem nakreslila v Illustratoru a zbytek dodělala v ps. :)

*pokud chcete vidět obrázek v plném rozlišení, stačí na něj kliknout*


Marki's Wreck This Journal ~ part 1

7. září 2014 v 11:57 | M&M |  © Drawings <3 - Marki
Dneska jsem se rozhodla, že sem přidám pár svých dodělaných stránek z knížky Wreck This Journal. Pro všechny, kteří tuto knihu neznají, jde o to, že na každé dvojstránce máte nějaký úkol a ten by ste měli splnit (nebo taky ne :D a nebo si ho dokonce můžete upravit). Postupem času se knížka začne "ničit" a o to právě jde.

Mě osobně "vytváření" stránek trvá docela dlouho. Vždy nad tím přemýšlím a chci vymyslet něco hezkýho a originálního. :D

*pokud chcete vidět fotku v plném rozlišení, stačí na ní kliknout*
Stránek mám ještě víc, ale to si nechám zase na příště. :)
A kdo nad koupí této knihy přemýšlí, tak já jí Všem vřele doporučuji.

• Playlist ~ Songbook 05

5. září 2014 v 16:48 | M&M |  ~ Playlist
Dneska vám se, přidáváme nový playlist, opět se skládá ze songů, které teď posloucháme.

Backy G - Shower

Owl City - Wolf Bite

MAGIC! - Rude

Taylo Swift - Shake It Off

Matchbox 20 - How Far We've Come

Switchfoot - This Is Home

Christina Perri - Human

Dash Berlin ft. Rigby - Earth Meets Water

Union J - Tonight

A co posloucháte vy? :))

Digital Art • Mini Series 01

3. září 2014 v 15:17 | Mishel. ▲ |  © Digital Art - Mishel
Ahojte! Dneska jsem se rozhodla, že sem přidám svojí první "obrázkovou sérii" (jestli se to teda takhle dá označit haha). Jak asi víte, na grafickém tabletu jsem už něco vytvářet zkoušela, ale nikdy to nedopadlo nějak extra dobře. Přes prázdniny jsem se však snažila alespoň něco naučit a ke konci prázdnin vznikly tyhle 3 obrázky.
Musím říct, že už tomu pomaličku přicházím na kloub a že mě kreslení s tabletem baví. Jen bych si přála tablet od Wacomu a né ten z Lidlu, co mám já. :DD Na druhou stranu, pro začátek dobrý. Za tu cenu co jsme ho koupily, jsem počítala s něčím mnohem horším.

Jednotlivé obrázky ve větším rozlišení jsou pod perexem. :)

Výsledky soutěže na blog.blog.cz! ♥

2. září 2014 v 16:58 | M&M |  Hot News
Páni! Právě jsme se dozvěděly, že jsme se umístily mezi vítězi v soutěži "O nejlepší design blogu"! Jeden z našich návrhů na šablonu pro blog se umístil mezi deseti vybranými, které si již brzy lidé budou moci v administraci nastavit! Je to strašně příjemný překvapení. Mezi šablonami už jednu máme. Ta byla přidána již před několka lety také v rámci soutěže (šablona "Monsterz").
V seznamu všech 38 designů, ze kterých porota vybírala se nám navíc umístil ještě jeden (Šablona 2 - The Cranes), z čehož máme ještě větší radost. Moc lidem z blog.cz děkujeme za krásné zpříjemnění dne a doufáme, že se v budoucnu budemem moc zas do nějaké podobné soutěže přihlásit.

Jinak za výhru dostaneme balíček TV Nova, o který nám teda vůbec nešlo, ale jsme zvědavé, co v něm bude. :D
Tady už je náš vítězný návrh šablony - Wall Of Memories:

Na další 4 návrhy se můžete podívat na těchto odkazech:

M&M

The first day in the school...

1. září 2014 v 14:51 | M&M^^ |  Naše kecy
Žďáro škváro!
Zas po delší době píšem jeden výkec, ve kterém vám shrneme druhou polovinu našich letních prázdnin.

V podstatě jsme pořád byly jen na chatě, jako obvykle jsme se chodily koupat a opalovaly se a mezi tím jsme koukaly na Supernatural, který jsme 17.8. dokoukaly. Už se vážně nemůžeme dočkat novou sérii. Také jsme si kreslily a vytvářely stránky v našich WTJ. Občas jsme dělaly nějakou tu grafiku a já Marki jsem občas zkoušela i 3D. Jen tak mimochodem jsme se účastnily soutěže o vytvoření šablony na blog na blog.blog.cz.

Poslední týden jsme strávily v Praze... Jely jsme se teda podívat do OC Nový Smíchov, kde jsme si tak nějak prošly obchody a chtěly jsme si nabít open card, ale oni nám to nedaly, protože jsme neměly potvrzení o studiu na tento školní rok. Pěkně nás to naštvalo, ale co jsme mohly dělat...

Poslední prázdninový víkend jsme strávily opět na chatě. Ikdyž už byla docela zima a občas tam i pršelo, tak jsme se šly "naposled" vykoupat do Labe. Voda teda už moc teplá nebyla, ale nám to bylo jedno, jsme na to zvyklý.

Jiank první školní den byl celkem v pohodě, až na několik věcí. Nejhorší dneska bylo to vstávání (hlavně když jsme byly zvyklý chodit spát až kolem 3tí ráno :D). Cetsa do školy byla pořád stejná takže pohoda no a ve škole je to tak nějak při starým až na to, že máme jinou třídní, změnila se nám učitelka na angličtinu (to nám nevadí), dějiny výtvarnýho umění (to přežijem... snad :D), počítačovou grafiku (to asi bude zajímavý) ale nejhorší změnou je učitelka na češtinu! Prostě my máme mít zase tu pí**, kterou jsme měly v prváku. Ta co nám dala ty trojky na výzo a prostě ahhhh. Asi se pudu zabít! Prostě nepochopim proč nám jí zase daly a to nás prej ta minulá učitelka chtěla... Fakt FML. No nic, jako třída si ještě zkusíme stěžovat nebo něco podobnýho ale mylsím, že nám to moc nepomůže.

Domu nás pustily až po třech hodinách a my si konečně jely dobít open card. Stavily se v OC Nový Smíchov a tam si koupily sukni v H&M a taky nový sluchátka, protože mi poslední týden prázdnin přestaly hrát :D.

No a jak jste přežily první školní den vy?
xoxoM&M
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz