Červenec 2013

UPDATE • Photos © ~ My notebook

27. července 2013 v 11:39 | Mishel. ▲ |  © Photos - Mishel
¸.•°"PHOTOS ©"°•.¸
by Mishel. ▲
:piiinkie:*click* na fotku pro plné zobrazení^^:piiinkie:

Moje první fotka nahraná na můj novej deviantart. (Na ten náš společnej ještě občas zajdem, ale jestli něco někdy přidáme, to fakt nevim :D). Fotka je asi rok stará lol. Úplně sem na ní zapomněla a pak na ní náhodou narazila v jedný složce. thpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoKaždopádně na fotce je můj sešit, do kterýho sem si ve škole vždycky kreslila. Obal se mi moc nelíbil, a tak sem ho pokreslila.

Prosím NEKOPÍROVAT!!
Beru jakoukolikv kritiku a komentáře! :)

BSE & #3YearsOfOneDirection ♪♫

23. července 2013 v 13:17 | M&M^^ |  Naše kecy
Hello guyssss!!
Píšem zas menší shrnutí posledních 10 dnů :D :) ... Začnem sobotou - 13.7 - kdy měla Marki svátek. Slavili sme na chatě, a i když sme vlastně dárky už měly asi měsíc předem (nintenda 3DS XL :D), tak nám to nijak nevadilo. Dostaly sme samozřejmě ještě pár drobností a počítáme s tím, že si pak ještě koupíme nějaký nový oblečení - znáte to ;D
Pak sme teda strávily pár dní na chatě, kde sme chodily ven s Míšou a Andy, opalovaly se, chodily plavat do Labe a nebo třeba šly na kolo. Potom sme byly asi na 2 dny v Praze a tak sme si zajely na Novodvorskou, kde sme si koupily dvě obyčejný tílka - jedno černý a druhý bílý a sukni do pasu :)
Potom následnovalo zas pár dní na chatě, kde sme s mamčou bílily kuchyň :D (musíme to ještě dodělat + budem bílit asi ještě jeden celej pokoj -.- :DD). Jo a asi po X letech sme skálaly přes švihadlo :'DDD ... Jinak to bylo tak nějak stejný jako minule. Jinak momentálně sme v Praze, ale né na dlouho - dnes večer nebo zítra ráno zas odjíždíme. Musíme využít toho, že je zatim hezky a pořádně si to užít :P :)

... No a teď k tomu nadpisu. Jak asi všichni víte, 17.7. se na net nějakym způsobem (snad prej chybou na itunes??) dostala písnička One Direction - Best Song Ever. Měla mít premiéru v rádiích "až" 19.7., ale to už je jedno :D aspoň sme jí mohly slyšet dřív. Od tý doby co vyšla, neposloucháme nic jinýho lol. Následovalo poslední odpočítávání dnů do videoklipu, kterej vyšel včera :3 a kterej je naprosto ahdghasgjfhdfjkgkd!! Dokonalej, úžasnej, vtipnej a prostě jak tam sou kluci převlečený :D (hlavně teda Zayn za "Veronicu" :DDDD no nemilujete je!) A taky jak tam potom tančí. Tak oni tam dělaj všechny ty jejich "taneční kroky", který tanocaly ještě v X Factor dairies a prostě :')) #babies ... Ten klip sme si okamžitě zamilovaly a pouštíme si ho pořád dokola. Už jen to, že kluci vlastně ukazujou, že nejsou jen typickej boyband a že si dělaj věci po svym je skvělý! Je to pořád těch 5 idiotů, který všichni tak milujem a my jen doufáme, že takový zůstanou <33 Film This Is Us asi nepřežijem, protože sme měly co dělat, aby sme vůbec přežily těch 6 minut toho videa. Bye.
No a aby toho nebylo málo, dnes sou to 3 roky existence One Direction! Jako takový "poděkování" se Directioners snaží překonat VEVO record v počtu shlédnutí za 24 hodin. Musíme překonat asi necelých 11mil. ale to dáme! Musíme! :DD <3
Asi nemá cenu to tu nějak extra rozepisovat (od toho máme tumblr, místo, kde můžem fangirlovat s ostatníma :'D) ale musíme klukum poděkovat. Je až neuvěřitelný, jak moc nám změnily životy a kolik lidí sme díky nim poznaly a kolik zážítků díky nim máme. Koncert v Berlíně je nezapomenutelnej... Doufáme, že s náma budou ještě hodně, hodně dlouho. Nikdy na ně nezapomenem a nikdy je nepřestanem milovat. Sou úžasný a doufáme, že je jednoho dne potkáme, a budem jim moc říct, jak moc pro nás znamenaj. :'))

A to je asi vše. Dnešek strávíme sledováním starejch videí z X factoru a možná si pustíme A Year In The Making nebo UAN The Live Tour... :') Achjo. Stejně je to v háji. Mějete se zatim fajn. Čau. Ahoj.
PhotobucketxoxoM&M

Photo ~ No.6

17. července 2013 v 12:10 | Mishel. ▲ |  © Tumblr posts - Mishel
¸.•°"PHOTO"°•.¸
© Mishel. ▲
*click na fotku* - originální post na mém tumblru (reblog please? :P ^_^)
A kdo chce, může si mě follownout - follownu zpět.

Já vim, já vim. Další "fotka z tumblru"... Snad vás s tim neštvu O:) :D ... Potřebuju ty,
co tam už mam dát taky sem na blog, a pořád sem o jednu pozadu. Prostě to musim dohnat :D
Fotka neni ničím nějak úžasná, ale mě se líbí - zajímavá je jen díky tomu zaltýmu řetězu, co mam
kolem krku a kterej nosim skoro pořád :D :3

Prosím NEKOPÍROVAT!!
(povolený je jen reblog na tumblru) :D

~Animal Crossing

14. července 2013 v 12:27 | M&M^^
ANIMAL CROSSING: NEW LEAF
Jak víte, tenhle článek (+novou rubriku) sme plánovaly založit už delší dobu...
Tohle je něco jako úvod :D aby ste věděli, nad jakouže to hrou trávíme náš čas :3

Animal Crossing: New Leaf je určen pro nintendo 3DS/nintendo 3DS XL. Hrají ji jak děti, tak i dospělý (některým už je třeba i přes šedesát! :D) Je to naše nejoblíbenější hra. Máme jí jak na GameCube - Animal Crossing: Population Growing, tak nintendo Wii - Animal Crossing: City Folk, a taky nintendo DS (nebo DSi/DSi XL) - Animal Crossing: Wild Worl, což do doby, než vyšla poslední verze, byla naše nejoblíbenější.

Je to oddechová, nenáročná hra. Jedná se o jakousi simulaci života. Při příjezdu do městečka plného zvířecích obyvatel si vás spletou, a prohlásí starostou. Jako starosta můžete v rámci možností upravovat město, kupovat a dle libosti rozmístit různé objekty (napž. lavičky, lampy, budovy,.. ale také třeba mosty přes řeku, která městem protéká). Vy sami pak bydlíte ve svém domečku (ze začátku stanu :D), který si postupným vyděláváním peněz "Bells" můžete nechat zvětšit a také změnit jeho zevnějšek + si ho můžete zařídit širokým výběrem nábytku a vybavením (některé si dokonce můžete nechat v jednom z obchodů přebarvit/upravit dle libosti :)). Dále si můžete koupit oblečení (od ponožek a bot, triček a šatů, po deštníky a doplňky). Nějaké obchody se postupem času zvětšují a nabýzejí více zboží. Jedním z obchodů, na který musíte nějakou dobu čekat je kadeřnictví, kde si můžete změnit barvu vlasů a účes a po nějaké době i barvu očí.
Ve hře můžete chytat brouky, ryby, plavat ve vodě a potápět se, vykopávat vykopávky dinosaurů, (vše zmíněné se poté může darovat do městského muzea), sestřelovat prakem balónky s dárkama, a nebo zalévat kytky. Déle můžete jít nakupovat a nebo si zajet na blýzký ostrov, kde mimo jiné můžete hrát minihry. Pokud máte připojení k wi-fi, můžete hrát a navštěvovat se s hráči z celého světa!
S ostatními obyvately městečka si můýžete posílat dopisy, plnit jim přání apod. Pokud se s někým spřátelíte, můžete od něj dostat obrázek na památku. Je možné, že se časem odstěhuje, a přijde někdo jiný :) ... Jinak v městečku běží čas stejně rychle, jako v reálném životě. Dokonce se v něm i střídá roční období a slaví se svátky jako Velikonoce, Díkuvzdání, Rovnodennost, Vánoce, Halloween atd. atd. Občas se také konají soutěže v rybolovu/chytání brouků a nebo třeba nejhezčí zahrádku. Nějké dny vás navštíví "Redd's Gallery", kde můžete koupit (pokud budete mít štěstí a trefíte se do originálu a né fakeu) obrazy/sochy do muzea, nebo se můžete potkat s věštkyní Katrinou, a nebo třeba Saharah, která vám předělá podlahu a tapetu u vás doma. :D
Snad sem to sem napsala všechno a na nic nezapoměla :'D Je to ve zkratce, ale myslim, že na to, aby ste si o hře udělali svůj obrázek to stačí. :))

MISHEL'S TOWN MAP
coming soon
MARKI'S TOWN MAP
coming soon

^^new rubrika, kam jednou za čas přidáme naše fotky ze hry :3

BTW: Jestli někdo AC:NL a nebo aspoň 3DSko má, napište nám prosím váš FRIEND CODE :3

~ Awesome day! ♥

12. července 2013 v 23:29 | M&M^^ |  Naše kecy
Cimorelli - Made In America

HEY GUYSSS! :3
Do středy sme byly na chatě a po většinu času sme se buď opalovaly, koupaly v Labi a nebo třeba byly venku na kole. Taky sme skoukly další díl Teen Wolf, kterej je úplně asjhdhsjfdjkfjgk! Už se nemůžem dočkat dalšího dílu :D a taky uvažujem o tom, že začnem koukat na Supernatural, ale nevíme no... Má to už asi 8 řad a jeden díol má asi třičtvrtě hodiny což je dost. :D A jak se známe, tak by sme pak nedělaly nic jinýho, než na to koukaly od rána do večera. :D
Když sme tedy potom ve středu dorazily do Prahy, čekalo nás grilování u známých, kde sme byly až do večera... Druhý den k nám dopoledne přišel děda :'D aby dopředu popřál Marki k svátku a odpoledne sme jely na Smíchov do kina na Stážisty :P (na ten film sme chtěly jít především kvůli Dylanovi O'Brienovi a pak taky protože tam hrajou Owen Wilson a Vince Vaughn). Před vyzvednutím zarezervovaných lístků sme ještě došly do CineStar, kde sme nějakou tu chvíli trapčily u "kluků z kartonu", kde sme se jek idioti všelijak fotily a mlely o tom, jak by sme (aspoň ty papírový :D) chtěly domů. :( <3 Sou úplně zaltýý.

No neslušelo by nám to s nima? :DDD

Potom sme teda šly zpět do OC Smíchov do CinemaCity... Film byl skvělej. Bylo to vtipný a Dylan tam byl v brejlích, a beanie úplně úžasnej! :P Jen dabing byl takovej... No prostě originál by byl lepší, ale dávali ho jen s dabingem takže smůla. Potom sme ještě prošly pár obchodů a něco málo si koupily v H&M a pak jeden novej plakát kluků v Bontonlandu (jako by sme jich měly málo :'D).
No a teď k dnešku^^ ... Byly sme na srazu jedný facebookový skupiny, ve který sou převážně samý directioners, ale mimo kluků se tam řeší v podstatě úplně všechno. Od problémům, až po trapasy! :D Většinu lidí sme už tedy znaly ze srazů pořádaných fanclubem. :3 V 11hod sme měli sraz na Václaváku a pak se přesunuli do Stromovky, kde sme hrály hry, zpívaly, fotily se a blbli. Na chvíli se za náma pak zastavil i Adam Mišík :)) ... Bylo to skvělý a my si to až na pár drobností skvěle užily! Viděly sme se s holkama, který s náma před dvouma měsícema a 1 dnem byly na koncertě kluků a dalšíma, co sme třeba viděly na živo poprvé, protože bydlí daleko a to, že tentokrát konečně mohli přijet bylo super! :') ... Když nás tam zbilo asi posledních 20 z nějakých 70(?), šly sme ještě na pouť (nebo spíš tam, kde normálně pouť je a kde teď je jen malý množství atrakcí), kde sme šly 2x na Twister a 2x na horskou dráhu! :D To bylo úplně skvělý! :D My se pak se zbytkem lidí rozloučily a šly domů :3

Sme strašně unavený a utahaný, ale toho že sme šly - a že se nám ráno moc nechtělo - vůbec nelitujem! Ty lidi máme strašně moc rády a tak musíme využít každý příležitosti, kdy se s nimi můžem vidět. <33 ... Fotky snad budem moc přidat zítra :)) ... No. To je pro dnešek vše. Snad si užíváte prázdniny tak, jako my. :)
Jo a musíme vám říst, že sme už natáčeli to "úvodní" video. :D Takže se snad máte na co těšit. Musíme to nějak sestříhat, k čemuž se snad dostanem teď v týdnu. :D Tak vám to jen řikáme, aby ste si nemyslely, že na to kašlem :DD
PhotobucketxoxoM&M

Photo ~ No.5

7. července 2013 v 20:34 | M&M^^ |  © Tumblr posts - Mishel
¸.•°"PHOTO"°•.¸
© Mishel. ▲
*click na fotku* - originální post na mém tumblru (reblog please? :P ^_^)
A kdo chce, může si mě follownout - follownu zpět.

Fotku mám na tumblru už 3 měsíce, ale zapoměla sem vám jí sem dát. :) :D

Prosím NEKOPÍROVAT!!
(povolený je jen reblog na tumblru) :D

Summer Holiday!! :3

4. července 2013 v 23:55 | M&M^^ |  Naše kecy
Ahoj jak užíváte léta? :D

Chcem se vám nejdřív omluvit za to, že sme sem opět docela dlouho nepsaly. (Nezabíjejte nás O:) :D) ... Teď se vám pokusíme všechno shrnout a nějak to dohnat. :D ..... Týden před koncem školního roku sme ještě šly s naší učitelkou výtvarné přípravy na výstavu barokního umění. Bylo to dohodnuto na 18.6. což byl ten týden, jak byly ty strašně velký vedra... Nakonec sme se tam ale šešly jen my dvě, Anny a Nika :D takže to bylo docela sranda :D všichni ostatní se na to vykašlaly - nečekaně. :D Učitelka to chtěla zrušit a pustit nás domu, ale my jí přemluvily, ať tam dem. A jako odměnu za to že sme přišly nám zaplatila vstupný takže to bylo cajk. :D Výstava byla... zajímavá. :D Některý věci se nám tam docela líbily ale co se týkalo obrazů, tam se nám nejvíc líbil tenhle:
(dodáme :D)
Do školy sme pak ještě šly ve středu a čtvrtek (stejně sme celej týden končily v půl jedný - prej kvůli těm tropickým vedrům :D) a na pátek sme se s naší celou třídou dohodly, že na to kašlem. :D Stejně se nám už od středy nepočítaly hodiny takže to bylo jedno. Ve čtvrtek nás do konce dne zbylo asi jen 5. Po škole sme s Anny šly na Chodov - repsektlivě Anny chtěla aby sme jely s ní. :D Na Chodově sme procházely všechno možný... Od hračkářství Bambule :D (kde sme strávily asi hodinu :'DD), Gameu, Datartu po Claire's a Bontonland :D

V pátek sme teda byly doma a o víkendu sme byly na chatě a hrály sme na 3DSká Animal Crossing New Leaf (naše nová závislost haha). Pondělí byl takovej chill den. :D Jen sme odevzdávaly ten náš "studenskej pokoj" ze kterýho máme za 1, poklidili třídu a pak sme mohly jít domu... V úterý a středu sme byly doma. Stejně pořád pršelo :D

Ve čtvrtek se na naší bejvalý základce, jako každý rok, pořádala Mozaika ("rozloučení s deváťákama") a tak sme tam samozřejmě nemohly chybět :D Naštěsí bylo docela hezky a hlavně nepršelo takže to bylo v pohodě. Zase sme se viděly s lidma z naší bývalý třídy a s ostatníma kamošema z nižších ročníků a pořádně pokecaly... Jo a nejlepší bylo to, když sme zjistily, že tam teď učí náš bývalý učitel na angličtinu, který nás měl v prváku! :DD Po vystoupení sme ho samozřejmě musely jít pozdravit a zeptat s jak se má. :D On nás hned poznal a tak se nás pak ptal jak se máme, na třídu apod. :)
Do školy sme šly až v pátek pro vysvědčení. :D My máme nakonec vyznamenání (ještě ho má Anny - njn... sme hrozný šprtky :'D) - Míša má čtyři 2 a pak samý 1, Marki má pět 2 a samý 1. A třídní nám konečně dala třídní fotky (je nás tam ani né polovina :D lol)
Pak sme se rozloučily s holkama - nejdřív sme uvažovaly, že bychom si šly někam sednout a tak, ale bohužel někdo už odjížděl pryč a nebo musely domu... - a tak sme jely domu i my. Doma sme potom koukaly na Óčko na Mixxxer kde byl Nasty a jako host Adam Mišík (měl tam premiéru jeho klipu "Tvoje světy" - my tu písničku známe už víc jak měsíc, :D protože nám jí zpíval na květnovym sraze Directionerů v Bontonlandu :33). Je sranda ho teď vidět v televizi.

No... Hned v sobotu sme odjely na chatu, kde sme se po docela dlouhý době viděly s Andy & Míšou. Zase se opalovaly a samozřejmě hrály na 3DSkách :D a koukaly na televizi. Prostě chill :) ... Taky sme se koupaly v Labi :D Je sice studený jak něco (normálně sme se koupaly třeba už v dubnu, ale letos jak byla pořád zima a pak ty povodně, tak to fakt nešlo :/ :D) ale tak stálo to za to. Mimo jiné sme taky sme byly v Brandýse nad Labem :) ... Jo a chcete slyšet takovou mojí rádoby storku? :D Prostě si chci večer poslouchat písničky na mobilu, tak to zapnu, normálně pustim a najednou mi to napíše, že je tam nějaká chyba či co :D a všechny písničky (až na nějakejch 300 co sou na memory card) sou pryč! Přísaham, že to byl hroznej šok a fakt sem nevěděla, co mam dělat! :D Tak mobil vypnu a znova zapnu - nic. Tak zkoušim restart. Taky nic. Tak čekam, jestli se nestane zázrak... Bohužel ne. Sice tam naskočilo něco s tim, že se to opravuje, ale nic to neudělalo. Takže sem musela kliknout na "obnovení hudební knihovny" nebo tak něco... No. Sláva. Pomohlo to. Písničky byly zpátky. Ale všechny moje playisty byly pryč. Já bych se zabila fakt. A jako bonus se všechny ty písničky přejmenovaly/obnovily na ty jejich debilní původní názvy (jelikož stahuju většinu z youtube-mp3.org tak se všechno jmenuje úplně postiženě a často obsahujou slova jako official music video, lyrics video a pod.). Takže mě čeá přejmenovávání asi 1200 písniček! OH GOD WHY?!! To fakt nechceš... Tak to vám píšu jen pro "pobavení" :D

Do Prahy sme se vrátily teď ve středu. Dneska sme byly na Chodově a něco málo si koupily. Sice sme sháněly shortky s vysokym pasem, který nakonec teda o5 nemáme, ale místo toho sme si každá koupily aspoň triko. A pak tekutej make-up (woohoo :D konečně! :D my vždycky měly maximálně nějakej BB cream :'D) a taky mašličku do vlasů v Claire's. :3 A to bylo všechno.
Obě byly vy slevě - 150 a 200kč :)
Mimo jiné sme s sebou měly 3DSka, kvůli Street Pass (když potkáš někoho, kdo má taky 3DSko u sebe, vyměníte si mezi sebou informace a pak se vám např. ukáže jejich postavička "Mii" ve vaší "Mii plaze" a naopak. A pak, v případě Animal Crossingu (můj případ :D) se vám domeček toho dotyčného objeví v "HHA Showcase" - to je místo, kam se vejde až nějakých 40(?) domečků ostatních hráčů. Můžete si pak od nich objednávat vybavení, co tam oni maj, inspirovat se atd. - a taky vidíte jeho profil, kde je mimo jiné napsáno, odkud je a taky jeho "Dream Address", díky které můžete pak přes internet navštívit i jeho město.). Já včera potkala nějakou angličanku, takže tam mam konečně i někoho jinýho, než jen Marki. :D Ale větší šance, na potkání víc lidí bude pravděpodobně v centru Prahy, takže příště asi zkusíme Palladium :D

A to je pro zatím asi vše. :D Ten kdo si to přečet celý - má náš obdiv :D :) Máme vás rády! :3
PhotobucketxoxoM&M
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz