Květen 2013

New deviantart accounts! :3

29. května 2013 v 21:28 | M&M^^ |  Hot News
Ahojky! Píšem jen tak rychle :))
Chcem vám jen oznámit, že sme se rozhodly založit si každá svůj vlastní deviantart účet^^ Ten starej společnej si samozřejmě necháváme ;) :D Ale už na něj budem přidávat nový "výtvory" jen ojediněle :D :3 ... De o to, že sme chtěly mít profil každá svůj a taky nemít už tak debilní název :DD Tentokrát sme registrovaný každá pod svým jménem :))

Co a jak často budem přidávat zatim nevíme :D ... Nejspíš to bude mix všeho možnýho - fotky, obrázky, a nebo třeba věci vyrobený z FIMA ;) Prozatím tam máme každá nahranou jen fotku (ID) a pak "koláž" s předchozími výtvory z předešlého účtu ;) :D Budem moc rády, když si nás "watchnete" (samozřejmě rádi oplatíme :3)
...

No a to je asi vše. Moc teď na blog neni čas. Ale chci přidat nějaký moje fotky :D a až si budu lakovat nechty, udělam k tomu i tutoriál ;) Jo a taky bychom rády přidaly nějakou mini-recenzi ;)) Tak snad nám to vyjde :D

5. NAROZENINY BLOGU :')

23. května 2013 v 18:29 | M&M^^ |  Hot News
V neděli, 19.května měl náš blog své již 5. narozeniny! :D Je úžasný, jak dlouho sme tu vydržely!
Když sme si tenkrát zakládaly tenhle blog (bylo nám 13 což taky dokazuje stupiditu naší "adresy blogu" :'DD), nikdy by nás nenapdalo, že na ten stejnej blog budem psát celých 5 let! Jo jasně, taky sme měly nějaký pauzy, a párkrát sme si myslely, že se na blog už nevrátíme, ale zatím se tak vždycky (díky bohu :D) stalo! A my sme za to moc rády!


Taky děkujem vám! Za všechny komenty, za to, že sem i přes to všechno co tu občas píšem za blbosti, chodíte a taky že sme "přes blog" mohly poznat pár skvělejch lidí! :')) Snad nám blogování vydrží ještě dlouho! Máme vás rády xx
M&M

One Direction TMH Tour Concert ~ Berlin

17. května 2013 v 23:05 | M&M^^ |  Naše kecy
Píšu to až teď, protože fotky z koncertu sem upravovala až ve středu - jindy na to nebyl čas.
Začnu úplně od začátku... :D V sobotu sme vstávaly v 6:30 a poté co sme se připravily, pobalily a skontrolovaly věci, sme v asi půl deváté šly na bus, pak na tramvaj a nakonec na metro, aby sme v 9:30 byly ve stanici Stodůlky, kde byl domluvený sraz s ostatními, co jeli objednaným autobusem. :) Bylo tam už pár lidí a my se ještě cestou potkaly s Kamčou, takže sme tam nečekaly samy. V deset už tam byly téměř všichni, ale autobus, ani organizátorka nikde. :D Naštěstí sme se jí dovolaly a zjistily, že to měl pan řidič u sebe v papírech napsaný špatně, a tak sme se vraceli metrem na Nové Butovice, kde sme se během chvíle přesunuli k autobusu (jeli s náma i 3 dospělý - dva tátové a jedna máma)... Cesta trvala asi 5 hodin. Cestou sme si pouštěly kluky a všichni sme se strašně těšili, až dorazíme k O2 aréně! Když k tomu došlo, všichni sme chtěli okamžitě vystoupit (klidně i za jízdy xD), ake to bohužel nešlo, a tak nás řidič vyhodil kousek vedle. S holkama sme jak zblázněný běžely před arénu, kde už čekalo celkem dost lidí a začly sme se fotit + sme se sešly s ostatníma, co jely do Berlína s rodiči. Bylo to naprosto úžasný! Už jen to, jak sme se téměř všichni znaly ze srazů, bylo super!

Občas sme se šly podívat za arénu, kde byly tour busy, ale bohužel sme kluky nezastihly. Byly venku prý někdy kolem poledne, kdežto my dorazily až někdy kolem 16.hod, takže sme měly smůlu... Protože sme měly ještě čas, chvíli sme byly před arénou, my dvě sme se zastavily ve "1D shopu", kde sme si koupily trika, tour program a náramky (ani se neptejte, kolik to stálo -.- :'DD). Pak sme s holkama šly kousek dál, kolem Berlínské zdi, kde sme se vyfotily a taky si koupily zmrzlinu. Potom sme se zas vrátily. Před arénou už bylo slušný množství lidí a celekm dost dlouhý fronty od hlavního vchodu. Ani za boha bychom si nešly stoupnout až dozadu do fronty a tak sme se tak nějak nenápadně vtírnuly ke dvou češkám (další známý z fanclubu), které seděly téměř u vchodu ještě s dalšíma 2 slovenkama. Pak dorazily ještě další češky, který známe ze srazů a během asi tak půl hodiny, nás konečně začali pouštět dvnitř! Všichni sme se cpaly a naše skupina byla rozdělena na dvě části. My byly s holkama, co k nám přišly jako poslední a těma dvouma slovenkama (který sme teoreticky znaly z fb - vedou jednu stránku o 1D, kterou už dost dlouhou dobu sledujem). Všichni byly strašně milý a skvěle sme si pokecaly :'))

U vchodu nám kontrolovali lístky, občanky a pak kontrolovaly obsah našich tašek -.- Vyhazovali nám pití, vlajky a transparenty (my s sebou měly každá jednu, z čehož nám jednu vzaly, a druhou se nám naštěstí pvedlo propašovat :DD), deodoranty/voňavky, takový ty "svítící tyčinky" xD víte co myslíme (ty nám taky zabavili jen jednou, takže nám aspoň jedny zbily), propisky, deštníky (ty nám dvoum teda nechali) a nebo třeba zrcadlovky (tu sme si my ani nebraly)... Téměř všechny zabavený věci nám po koncertu vraceli (věci byly označené číslem). Poté sme ještě čekaly na holky... Jedna z nich s sebou neměla žádnej doklad, a tak už sme se bály, že jí tam nepustí, ale nakonec se to vyřešilo tak, že za ní jedna z holek (už jí bylo 19) převzala zodpovědnost - jen vyplnily nějakej papír - a dovnitř jí nakonec pustili :)) S holkama sme se rozloučily, obejmuly, popřály si ať si to všichni užijem, a šly každá hledat svoje místa v aréně. Všem už se nám pomalu chtělo brečet, ale tohle sme ještě celkem zvládaly :') ... My si koupily "svítítka" který tam prodávali a šly po schodech nahoru, do bloku 216. Ještě sme se zastavily na "balkoně" :D a viděly tu šíleně dlouho frontu, co se táhla od vchodu až někam do pryč. :D Zavolaly sme mamce, a šly do arény. Ten pocit byl úžasnej! Zatim tam moc lidí nebylo, ačkoliv koncert (vystoupení předskokanky Camryn) mělo začít asi za 30 minut. Většina lidí její vystoupení vůbec nevidělo, protože dovnitř se dostali až těsně před tím, než začali vystupovat kluci.

Koncert byl dokonalej! Perfektní! Nezapomenutelnej! Nejlepší zážitek ever! Prostě to, že sme je viděly a slyšely a prostě oni tam stáli... nějakejch 30 metrů od nás ahjsdagdjhsfjkdhjgk!!! Celou dobu sme zpívaly, ječely, skákaly, brečely a naprosto si to užívaly! Fotky/videa sou sice horší kvality, ale to je jedno :') Hlavní je že sou NAŠE! a to nám už nikdo nikdy nevezme <33 Ono mít v ruce mobil, "svítítko" a ještě foťák nebylo zrovna nejsnažší :D a jako bonus sme pořád skákaly a fangirlovaly! :33 Kluci několikrát zamávali našim směrem ahjdsgfdsgkd málem sme umřely! :') Bylo to prostě dokonalý! Kluci zpívaj tak úžasně a vypadaj ještě líp než na fotkách <3 Nialler byl celou dobu hyperaktivní a pořád skákal a "tancoval" :D Jednou z backstage přitahnul koš na prádlo(?) - nejdřív v něm seděl a pak ho měl na hlavně xD a Harry pro změnu přines nějakou papírovou trubku nebo co to bylo :'DD Potom kluci lili vodu na securiťáky, Liam si vzal na stage iphone nějaký holky a nahrával sebe a kluky při LWWY, Harold pak zpíval plyšovýmu králíkovi, co někdo hodil na stage :D ... Sou to idioti, ale milujeme je! <33 Louisovi ten den nebylo moc dobře, ale i tak to zvládnu skvěle :) ... Twitter questions byly nejlepší! :D Nejdřív kluci vybírali nějaký transparenty co se jim líbí (Liam vybral jeden s "Larrym" ahsgasjdsfg), poté následoval "závod v plavání" :DDD kterej vyhrál Zayn, a nakonec zpívali část My Heart Will Go On :') To bylo tak nádherný omg :'') Ten koncert neměl chybu, snad jen tu, že uběhl strašně rychle :( Kluci dozpívali WMYB a během chvilky zmizeli ze stage a byli pryč. My sme ještě chvíli seděly v aréně, a tak nějak sme tomu všemu nevěřily. Prostě to, že tam byli, že sou REÁLNÝ a že se nám splnil sen. Věta "chápete, že sme je je viděly?!" padla ten večer snad tisíckrát! :') Byly sme z toho úplně mimo. Strašně moc šťastný, ale smutný z toho, že už je konec. Ten den, na kterej sme čekaly půl roku byl pryč... Nikdy nezapomenem a doufáme, že kluky uvidíme znova! Vyšlo to teď, vyjde to i příště... MUSÍ! <3
Když sme odešly, šly sme do fronty, která byla o5 nekonečná, vyzvednout si naše věci. Naštěstí sme se tam potkaly s holkama z busu a tak sme podlezly zábrany, co tam měly a šly s nima. Venku sme byly do 10ti minut a ještě jednou sme se zastavily u 1D shopu, kde sme si nakonec ještě koupily "1D vlajku" (je to jakoby vlajka - materiál, zavěšení :D - jen tam neni natištěná vlajka, ale obrázek kluků (stejná jako je na CDčku TMH). Poté sme našly ještě zbytek holek a šly dozadu k aréně, kde byly tour busy. Doufaly sme, že uvidíme kluky. Všichni sme se snažily koukat přes plot, na kterém byly přidělané černé plachty, aby tam nebylo vidět. U země však byla asi 20ti cm "škvíra", kde plachta nebyla a tak sme všichni jak největší mentálové klečely/ležely na zemi a stalkovaly co se tam děje. :D Kdyby ste viděly tu řadu holek (včetně nás :'D), jak klečí kolem plotu a vystrkujou tam zadky :DD no ty vole. To musel bejt fakt komickej pohled. Nám to v tu chvíli bylo úplně jedno :D Directioners sou fak blázni!! :D ... Bohužel, na kluky sme čekaly marně. Někdy před půlnocí nám securiťákama bylo nám zděleno, že už tam nejsou :( ... My tomu ještě nějakou dobu nechtěly věřit, ale nakonec, když už tam zbyly fakt jen samý češky, sme se sebraly a šly k našemu autobusu.

Cesta domu byla fajn. Ještě chvíli se v buse povídalo o tom, jak tomu nikdo nevěříme a jak máme všichni vybytý baterky jak u mobilu tak i u foťáků, jak máme všichni vyřvaný hlasivky a jak nikdo pořádně neslyšý :DD ... Potom se spalo. Byla asi jedna nebo dvě přestávky jako při cestě tam, a mezi 5 - 6. hod ráno sme byly v Praze. Rozloučily sme se a každej jel domů. Nás vyzvedla mamka. Celou dobu sme jí všechno vyprávěly a ukazovaly věci, co sme si koupily.

Byl to zážitek na celej život! A my doufáme, že to nebylo naposled, co sme naše milovaný kluky viděly :'))
Teď ani nevim, jestli sem na něco nezapoměla. Snad ne... Kdyžtak to pak dopíšu ;)

~asdfghjkl.

12. května 2013 v 22:45 | M&M^^ |  Naše kecy
Soooo kde začít :D
Včerejší koncert 1D byl splněnej sen, ale k tomu až pozdějc

Ještě před tím se musíme zmínit o sraze Czech Directioners v Bontonlandu, který proběhl 4.5. Sraz byl v 11hod na Václaváku, přičemž k nám tomu vážně "moc hezky" pršelo. (My sme cestou metrem potkaly Adama Mišíka s Frantou, kteří nám na sraze vystupovali). :D Každopádně to sme v tu chvíli radši moc neřešili a kolem půl dvanácté/dvanácté sme se přesunuli k Bontonlandu, kde sme ještě nějakou chvíli čekali a pak šly pomalu dovnitř. My sme tam byly mezi prvníma a tak se nám povedlo dostat až k pódiu, který bylo sice celkem malý, ale nějak zvlášť to nevadilo. :) Jak už sem psala, na sraze nám mimo nějakých nadaných directionerů z našich řad vystupoval i Adam Mišík (v doprovodu s Frantou :3) a taky Johny Machette! Byla to pecka!! Všichni sme zpívali, dělali blbosti a prostě se bavili! My se seznámily zas s nějakýma novýma lidma a viděly se i s těma, co už známe (některý už díky srazům známe víc jak rok :'))

Po sraze sme šly doprovodit ostatní k metru, kde sme se rozloučily a my potom šly ještě do GATEu, kde sme si koupily každá jednu sheer košily/blůzku. :D Sháněly sme je už nějakou dobu a vždycky, když jí někde měli, tak se nám něčim nezamlouvala (často to byla i cena :D). Tyhle nás stály asi 250 a 300Kč. :)
V neděli se toho asi moc nedělo, protože sme byly ze srazu dost utahaný. V pondělí sme nebily ve škole, protože Marki šla k zubaři a mě se tam nechtělo. xDD Odpoledne sme s mamčou jely na Smíchov, kde sme prošly nějaký obchody a zreklamovaly naše kabelky (ty černý s zlatýma "cvokama"), protože bohužel obě se za nějaký 2 měsíce začaly tak trochu rozpadat. xD Ucha vůbec nevydržela a protože sme v nich nenosily nic těžkýho, tak předpokládáme, že sme za to my nemohly. Prostě to byl asi špatnej materiál nebo bůh ví co. :D Takže máme teď nový. Marki má úplně jinou (typově podobnou, ale jinou :D) a já (Míša) mam tu samou, jen vyměněnou, tak uvidim, jestli tahle už vydrží nebo ne. :D ... Pak sme se zastavily ještě na Novodvorský plaze, ale to bylo jen na chvilku, ptže tam moc obchodů neni. Sháněly sme nový boty, který sme potřebovali na sobotu, ale bohužel bez úspěchu. :/ ..... V úterý sme do školy šly. Měly sme jen výtvarnou přípravu, kde sme malovaly vázu s tulipány. A odpoledne sme byly ještě ne Chodově, kde sme si něco málo koupily v H&M. :3

Ve středu bylo volno. My sme od tohoto dne začaly vyšilovat ze sobotního koncertu kluků. Pořád sme vymejšlely co si vzít s sebou, na sebe a prostě jak to bude probíhat a byly sme z toho nervózní a zároveň se hrozně moc těšily Jo a mimo jiné sme si ještě v pondělí předělaly část plakátů na zdi! :) Daly sme tam ten, co sme si koupily v Bontonlandu (ten úplně vlevo nahoře) a přidaly nějaký novější z časopisů. Teď to vypadá asi takhle:
Ve čtvrtek sme ve škole byly celej den. Hrozná nuda. Zase sme malovaly debilní tulipány :D ... Odpoledne doma, sme si už vážně připravovaly věci na koncert a došlo nám, že ještě potřebujem koupit českou vlajku a ty boty :D Takže sme v pátek musely zas jít nakupovat xD Ten den strašně moc pršelo. My do školy jít nechtěly, ale psalo se z češtiny, takže sme se tam na ty dvě hodiny čj musely dostavit :D přičemž sme ráno hned 2x zmokly (ještě sme si inteligentně nevzaly deštník a ani bundu. Prostě jen triko a mikinu. Fakt paráda :D). Pak sme šly na Chodov, takže sme o5 zmokly, a to fakt hodně. A mě jako bonus ohodilo auto :'D Takže sem byla mokrá vážně celá. Na Chodově sme aspoň trochu oschly a koupily tyvlajky. S botama to bylo horší. Našly sme sice jedny, co se nám líbily (New Yorker kvality xD), ale měli jen jedny vel. 40. Takže sme jely na Arkády, jestli je tam nebudopu třeba mít. Neměli. Takže sme to vzaly zpátky na Chodov a tam koupily ty 40tky a jedny 41. Sou o něco větší, ale dá se to. :D :3 A taky sme byly v Sixu, kde zrovna když sme vstoupily hrály One Direction - Stand Up! To bylo jak znamení! :D Takže ná bylo jasný, že si ty naušnice, co sme tam měli od minule vyhlídnutý musíme na ten koncert koupit! :DD :3
Doma sme byly úplně mrtvý, zmoklý, a já nevim co ještě, ale bylo nám to jedno. Čekal nás den, na kterej sme čekaly víc jak půl roku! agsfhsdsfjdfgZačaly sme si balit věci a vyšilovat ještě víc, než kdy před tim.
Co se týče soboty, napíšem o tom všem speciální článek, protože toho je opravdu strašně moc a chcem to sem napsat úplně všechno! Teď stačí říct, že to byl nejlepší den v životě! Prostě splněnej sen!! Pořád tomu nevěříme! My je viděly, slyšely a prostě aghsagdshgjhfdd. Ještě před půl rokem nás ani nenapadlo, že je někdy uvidíme a dnes.... Bylo to dokonalý a na ten den nikdy nezapomenem!
Byl to úžasnej zážitek, a vy, co nás znáte, víte, co všechno to pro nás znamená :')) Nejradši bych ten článek psala teď hned, ale nechám to asi až na zítra, to bude víc času (snad)! Mimo jiné nás od zítra čeká 14 dní praxe. Zítra tam dem až na desátou, tak to snad bude v pohodě :))
PhotobucketxoxoM&M

Drawings • Linoryt

8. května 2013 v 20:25 | Marki. † |  © Drawings <3 - Marki
¸.•°"DRAWINGS"°•.¸
© Marki. †
..
*pro zvětšení klikni na obrázek*
V levo je fotka lynorytu ještě před tím, než se začal tosknout na čtvrtky - to je zas v pravo
Jak asi vidíte jsou stranově obrácené... Ve škole sem na něm pracovala několik hodin a pak ještě dodělávala doma. Pak sme ho tiskly ve škole . Nakonec jtisků mám 13, z čehož
si 4 škola nechá a zabytek si můžu nechat. Myslím si, že se mi to docela povedlo a s prací sem spokojená.
Tato ročníková závěrečná práce mě o dost víc bavila, než ta loňská. cm5_angel.gif image by Salisko
NEKOPÍROVAT!

Hello!!^^

2. května 2013 v 19:39 | M&M^^ |  Naše kecy
Ahojky jak se máte?
My víme, my víme... sliby chyby :DD Chtěly sme sem psát časteji a msto toho sme tu téměř 14 dnů nebyly. Bylo to hlavně tím, že sme psaly nějaký čtvrtletky, který naštěstí k našemu překvapení dopadly celkem dobře. Taky sme si musely zařídit praxi a mezi tím sme musely absolvovat návštěvu zubaře :D
V sobotu, 20.4., sme zjistily, že gamehouse bude prodávat speciální Animal crossing edici nintenda 3DS i s hrou. Jelikož na tu hru čekáme už 3 roky, neodolaly sme a hned si je předobjednaly! Datum vydání je 14.června vážně se už nemůžem dočkat!! Až tu hru budem mít tak o ní pravděpodobně napíšem mini recenzi. Vzhledem k tomu, že předchozí tituly hry sou naše nejoblíbenější hry od nintenda, předpokládáme, že tahle bude taky, a snad i o něco lepší. No a jako bonus k předobjednávce, máme šanci získat figurku postavičky ze hry s radnicí.
Ve škole je to tak nějka pořád stejný. No nebudem to nějak dlouze rozepisovat, zmíníme se jen o věcech co by vás mohly zajímat. Minulý týden byl asi nejhorší - psaly sme ty testy (matika, chemie, zkoučení z občanky a češtiny apod.)
O víkendu sme byly na chatě a bylo docela hezký počasí. Viděly sme se s našima kámoškama Andy a Míšou. Škoda jen že sme se nemohly opalovat, protože během soboty se to počasí trošku zkazilo... Když sme pak přijely domu, tak v Praze už byla pěkná bouřka. A neděle byla taková pohodová :D Prostě chill a flákání se.
V ponělí a úterý sme toho ve škole moc nedělaly. V pondělí sme měly supl a pracovaly sme na těch našich "modelech" pokojíků. No a v úterý někteří ze třídy dotiskávali( ?? divný slovo :D) ty linoryty a my kreslily studii lebky. Když sme přišly domu, tak sme zjistily, že nám přišlo cd Little Mix DNA Limited Edition.
Ve středu bylo volno takže sme se hezky prospaly a pak celý den poslouchaly Óčko. K večeru sme si šly asi na hodinku lehnout a asi kolem 10 hodiny večer sme se začly připravovat na to, abychom šly do kina na premiéru Iron Man 3!! Mamča jela s náma, tekže sme měly pohodlný odvoz a nemusely sme čekat na noční linky busů haha. :D
Film trval asi 2 hodiny a byl naprosto dokonalej! Vážně sme si to moc užily. Na ten film sme se těšily už pěkně dlouho a prostě bylo to asghssdfgfjhfgkg!! <3 Robert je úžasnej a Toniho hraje dokonale. :P Ke všemu občas tam padnul i dobrej vtip, takže se celý kino smálo. Prostě to nemělo chybu - film vám všem, co milujou Marvelovky tak jako my, vřele doporučujeme! Jo a btw, jestli na to někdo půjde, počkejte si až do úplnýho konce titulků ;)) Většina lidí z kina už odešla a my chtěly taky, jenže pak sme si vzpoměly, že sme četly, že se ve filmu měl na malou chvilku objevit i Dr. Bruce Banner (Hulk) a jelikož tam celou dobu nebyl, bylo nám jasný, že to bude určitě na úplném konci - a taky že bylo! :D Ještě že sme si počkaly :33 Ta scéna je skvělá! :D ... Nemáte představu, jak strašně moc se nemůžem dočkat filmů Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier, Guardians Of The Galaxy, Ant Man a pak The Avengers 2, kterých se dočkáme v roce 2015 a kde se zase všichni znovu objeví!

Domu sme dorazily až ve 3 ráno a než sme si šly lehnout bylo 3:30 a né, že bychom musely vstávat v 6 ráno a tím pádem sme spaly jen 2 a půl hodiny, ..ale jo, musely. Ale ve škole to bylo v pohodě. Unavený sme sice byly ale dalo se to. Měly sme jen 3 hodiny spojený s prvákama a braly sme perspektivu, na češtině sme něco probíraly a na angličtině psaly test, po jehož napsání nás učitelka pustila domů (jelikož to pro nás bylo vážně dost lehký, tak sme asi po 10 minutách vypdaly). Doma sme si asi na 3 hodinyl lehly a spaly :DD
No a na zítra naštěstí nic nemáme - máme jen tři hodiny takže cajk! A v sobotu nás čeká sraz Czech Directioners, který tentokrát opět pořádá Sony Music a bude se konat v Bontonlandu. A příští sobotu nás čeká koncert One Direction v Berlíně ahgssdfdjhgjfdgk!!!
PhotobucketxoxoM&M
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz