Srpen 2012

~Chata, One Direction & Olympiáda + menší omluva ;D

12. srpna 2012 v 14:32 | M&M^^ |  Naše kecy
Owl City & Carly Rae Jepsen - Good Time


Jak se máte lidi? :)
Zase sme tu pěkně dlouho (12 dní... sakra!! :D) nebyly. No nebyl moc čas a ani nálada... Přeci jenom si chcem těch posledních pár dnů prázdnin užít. Přeci jen, ono to teď už uteče vážně dost rychle... A představa, že je za chvíli zase zima... No radši no comment

Jinak sme byly asi před týdnem doma v Praze, aby sme mohly jít na "Narozeninovej" (Liam & Niall - 19) sraz Czech Directioners!! Photobucket Sraz sme měli v 9 ráno na Václaváku. No my sme nestíhaly, ptže vynechal bus a tim pádem sme nestihly ani tramvaj. A tak sme vyrazily asi až v 8:50. Ale přišly sme asi jen o 10 min pozdě, takže v pohodě.
Sešlo se nás tam tak... 80? I když spousta holek se kterejma sme se bavily minule nemohly jet, tak to bylo fajn! cm5_angel.gif image by Salisko Naštěstí jela aspoň Adél ... Jinak klukum sme koupily dárky k narozkám jakože za fanclub a pak ještě všelijaký drobnosti a dopisy od toho, kdo chtěl :) My sme daly obrázky s blahopřáním

No jako nic extra, ale kreslily sme to asi 3 bo 4 hodiny večer před srazem
Během dne sme se pak z Václaváku (kde sme taky zpívaly - néé vůbec si nás tam lidi nenatáčeli a nečuměli! :D A taky sme tam nějakym cizincům, kteří nás poprosili, zpívaly Happy B-day! No prdel to byla xD) přesunuly na Petřín pod rozhlednu, kde sme křídama pokreslily chodníky a dělaly všelijaký kraviny ... Měly sme tam i balónky a konfety! Prostě taková "party" ... No a samozřejmě to holky všechno fotily a natáčely (udělá se z toho video ). Bylo to fakt super! Takže kdo by chtěl, tady je odkaz na PŘÍŠTÍ SRAZ. My určitě dem! A tentokrát by to mělo bejt dcla velký! Chtěj přijet i nějaký slovenky a lidi z "druhý strany republiky" :piiinkie: Bude to pecka!

Když sraz skončil, šly sme s Adél ještě do Palladia do Claire's kde sme si my dvě zas koupily One Direction věci. No ani se neptejte kolik nás to stálo ... Ale máme to dodatečně za vysvědčení Takže nám to doma prošlo v pohodě!
^Hrnek a desky máme jednou, zbytek všechno dvakrát
Cestou z Palladka sme si daly sraz s mamčou a šly se podívat do botanický zahrady, ptže tam ten den byla její bývalá kolegině/kamarádka ;D z práce. My jí viděly asi po 4 letech, ale bylo to fajn No a pak sme konečně dorazily domu
A aby toho nebylo málo, kolem půlnoci napsal Niall na twitter že možná udělá twitcam! (Asi si dokážete představit, jak sme začly šílet ). Prvních asi 5 min sme ale neviděly, ptže to bylo přetížený a nenabíhalo nám to (někomu to nenaběhlo vůbec a tak Niallera neviděli, chudáci :/ :D). Niall tam hrál na kytaru, zdravily a odpovídal nějakym lidem a taky řikal co je novýho atd. Jejich new CD by mělo vyjít na podzim a singl by měl bý už teď po prázkách!! Hrozně mu to slušelo a prostě sme byly rády že sme ho tentokrát stihly a viděly ho!!
Hned v neděli sme se zas vrátily sem na chatu a byly tu až do čtvrtka. :) Koukaly sme na Olympiádu, chodily ven, koupaly se a občas hrály volleyball jakože ve 2. Takže to v našem případě zas tolik jako volleyball nevypadalo, ale aspoň sme se nenudily
Ze čtvrtka na pátek sme byly zas doma takže to bylo v podstatě jen na noc :D a teď sme zase tady . grr.gif image by Salisko Konečně sme skoukly Prci Prci Prcičky: Školní sraz! Hah! To bylo fakt moc :D Sice to už neni to co to bylo, ale špatný to neni ;) ... A taky sme koukly na Loraxe! :D Strašně hezkej film! Dr. Seuss má nejlepší příběhy! Kocour, "Grinch" a Horton sou dokonalý filmy!
Včera sme byly venku s An & Míšou a dneska sme se zatim opalovaly a teď grilujem. A těšíme se na večer, na závěrečnej ceremoniál Olympiády! Woohoo! One Direction, Ed Sheeran, Emely Sandé, Jessie J atd. Snad to bude stejně úžasný jako byl ten zahajovací.

No a na závěr se chcem omluvit za tu menší neaktivitu a taky za to, že vůbec neodpovídáme na komenty. Uděláme to až budem v Praze (dýl jak na jeden den ;D ptže to nestíháme - sme rády, že stihnem stahnout nějakej film a mrknout na tumblr :D). Tady ten net je vážně děsnej... Nemůžu tu ani nastavit ten design, ptže se mi tady nastavení blogu vůbec nenačte a ten design se mi ani nenahraje do galerie Nenajede žádný video a ani gify nebo obrázky/fotky... Úplně na hovno!! Když naběhne face a twitter tak sme šťastný :D No v tomhle ohledu, už aby sme byly doma!
PhotobucketxoxoM&M

Půlka prázdnin v tahu -.-

1. srpna 2012 v 22:01 | M&M^^ |  Naše kecy
Čusíček busíček
Tak jak si všichni žijete?
Naposled sme článek přidaly v pátek a to ještě před večerem, než začla Olympiáda. Zahajovací ceremoniál byl naprosto úžasnej. Měli to fakt vymakaný a originální. Harry Potter, Petr Pan a další "pohádky" neměly chybu. A skákající královna z vrtulníku :'D zabili. Ikdyž Češi s holínkama a deštníkama byli taky skvělýýý aspoň sme na sebe zas trochu upozornili ... Sice to bylo dost dlouhý, ale stálo to za to! A ten fakt že je to Angliééé. Photobucket A na ukončení ještě k tomu všemu budou vystupovat kluci (1D)! Bude to peckááá!! To se zas u tý telky zblázníme :D
No jinak sme byly taky na den doma v Praze, a teď sme zas na chatě. Ke všemu sme tu teď neměly kámošky, takže byla celekm nuda.:) No aspoň že bylo hezky a mohly sme se koupat, opalovat a taky sme občas vyndaly zrcadlovku a fotily. No a pak sme taky dost často čučely na Olympiádu.
Dneska sme o5 koukaly na Olympiádu. Je skvělý že máme konečně medaili!! Vávra byl skvělej! A nejlepší je, jak byl pokaždý úplně v pohodě, takovej vysmátej. A těšíme se na to, jak zítra pojede s Jéžou.
Odpoledne sme si ještě pustily LOL - ten s Miley Cyrus Líbí se nám stejně jako ta původní francouzská verze. Kdo neviděl, tak se určitě podívejte! Je to moc hezký^^
Teď kouknem na Sex ve městě a pak asi pudem spát aby sme zas nevstávaly v 11 jako skoro každej den... Vůbec se nám nechce do školy! Fakt, že měsíc prázdnin už je pryč, je hrozneeej. Vstávání zas v 6 nás zabije! No, nebudem zatim strašit. Snad to nebude tak utíkat a bude pořád hezky :)
A co vy? Koukáte na Olympiádu? :piiinkie: A jaký je u vás počasí??
PhotobucketxoxoM&M
http://nd01.jxs.cz/173/895/498486e81d_50550262_u.png
Design by M&M
http://nd01.jxs.cz/205/394/298519575b_50560618_u.png
Za hosting děkujeme blogu.cz
Copyright © M&M 2008-14 | themybloog.blog.cz
přejít na: ..Přejít na:blog.blog.czblog.blog.czgoogle.czgoogle.czseznam.czseznam.czcentrum.czcentrum.cz